BTS için gerekli program arşivi oluşturalım

Kodla Büyü

F5fresh

Aktif Üye
Arkadaşlar elimizin altında bulundurmamız gereken en önemli programlar hep virüslü.Hiç bir şey yapamıyorum.Virüssüz program arşivi oluşturabileceğimiz bir indirme alanı oluşturabilir miyiz?Örneğin winrar,ofice 2007-2003,adobe reader,flash player gibi....

ben somurgen.com sitesine girip oradan indiriyorum çoğu programı ama işte virüslerle başım belada.

hocam perfectXP veya MXP bulabilirsen WPI'lerinde istediğiniz her program var... özellikle perfectXP'nin DVD'si çok güzel aradığın her program var...

son zamanlarda virüslerden kurtulamıyorum
bir flash diskim var dert oldu bana :cry:
bir türlü virüsler gitmiyor :p :p

Ben üşenmedim xp yi ve office yi orjinal kurup bütün güncellemelerini yaptım güncellemeleri yaparken okul ağını değil kendi vınn bağlantımı kullandım yani bilgisayarı okul ağına hiç bağlamadım. Üstüne kaspersky ın deneme 2010 internet security sini kendi sitesinden indirdim peşine de malware i kendi sitesinden indirdim sonra sıra winrar netsupport ve usb discsecuritye geldi onları da yeni formatladığım bi flash a güvenli modda kopyalayıp sonrada tam tarama yaptırarak kurdum peşine de CS3 ü kurup yine ağa bağlamadan bütün güncellemelerini kendi bağlantımdan yaptım peşine Microsoft Virtual Driveri indirip tubitak sitesinden indirdiğim 2009 pardus kurulabilir cd yi virtuale kurdum. Microsoft Visual Studio 2008 i kurup ASP ve PHP kurulumlarını yaptım. Bütün bunlar bitene kadar ağa hiç bağlamadım sonrada temiz bi harici disc e yedek aldım ve tertemiz bi yedeğim oldu :) yedeğin hemen peşine de Deepfreze ile bütün pc yi korumaya aldım. Gerçi bu ara benim bağlantının kotası patladı o ayrı :mrgreen:

Geri