BTR'ye sınıf verilir mi?

Kodla Büyü

monarici

Site Gezgini
BTR görevlendirmemi bekliyorum bu esnada da müdür sana sınıf vermemiz lazım 1 sınıfın sınıf öğretmeni yok başka öğretmen de yok mecburuz diyor. İtiraz edebilir miyim ve dayanağım ne olmalıdır?

evet yazıyı buldum okudum yazıyo ama orada bahsedilen 30 saat olayı yok bu arada yoksa ben mi göremedim

Hocam görevlendirme yazınızda var, nöbet dahil olmak üzere okulda başka görev verilmez diye bir madde var, altını çizip müdürünüze gösterin, yine çözüm olmaz ise ilçe yada il eğitici formatörler aracılığı ile bağlı olduğunuz bölüme başvurun (şube müdürü gibi) müdürünüz ile onlar görüşsün çözeceklerdir.

Valla ben sınıf da almadım nöbette hocam. Btr görev kağıdında açıkca yazıyor zaten nöbet dahil görev verilemez diye. İdareye durumu izah et. Gücü yetiyorsa rehber öğretmenlere versinler o zaman.

mkankan' Alıntı:
Valla ben sınıf da almadım nöbette hocam. Btr görev kağıdında açıkca yazıyor zaten nöbet dahil görev verilemez diye. İdareye durumu izah et. Gücü yetiyorsa rehber öğretmenlere versinler o zaman.
+1.

bende de aynı sıkıntı var bizim müdürde görevlendirme yazısısnda öğretmen asli görevini yapar kısmını dayanak göstererek bana sınıf verdi:( anlatamıyorum yazıyı gösterdim ama asli görevimmiş sınıf öğretmenliği...

Müdür müdür yardımcısı rehber öğretmen değilmiymiş de sınıf almıyor. Ya arkadaş illa müdürlük yapacaklar...

monarici' Alıntı:
evet yazıyı buldum okudum yazıyo ama orada bahsedilen 30 saat olayı yok bu arada yoksa ben mi göremedim

hocam bugün olmuş 10 ekim. yazı çıkalı kaç gün oldu. sen yazıyı daha bugün okuduysan sana sınıf da verirler klüp de...

Arkadaşlar ben 5 yıldır formatörlük yapmaktayım branşım sınıf öğretmeni yeni yazıya göre bize formatörlük veriliyormu lütfen bir cevap

kazuo' Alıntı:
mkankan' Alıntı:
+1.
sayın hocam 180 saatlik belgem var 3 yıldır formatörlük yapıyorum bu yıl sınıf öğretmenlerine bazı iller görev vermiş bazı iller vermemiş sizin görüşünüz ildeki durm ne

madem öyle müdür kendi alsın hocam sınıfı. en azından bizde belirtilmiş nöbet görevi dahil başka görev verilmez diye. onda özellikle böyle başka görev verilmez diye bişey yok

ferahlı' Alıntı:
kazuo' Alıntı:
mkankan' Alıntı:
+1.
sayın hocam 180 saatlik belgem var 3 yıldır formatörlük yapıyorum bu yıl sınıf öğretmenlerine bazı iller görev vermiş bazı iller vermemiş sizin görüşünüz ildeki durm ne

Hocam 30 saatlik sınıf öğretmenliğinizi yaparsınız aynı zamanda BTR olursunuz. Sınıf öğretmenleri eğer norm fazlası değilse BTR olamıyor.

ferahlı' Alıntı:
Arkadaşlar ben 5 yıldır formatörlük yapmaktayım branşım sınıf öğretmeni yeni yazıya göre bize formatörlük veriliyormu lütfen bir cevap

norm fazlasıysan hava kuvvetleri komutanlığına general bile yapıyorlar, norm fazlası değilsen sınıf öğretmeni yapıyorlar.. aaa.. tamam ya sen zaten sınıf öğretmeniydin değilmi.. tamam hocam diplomanda varsa sen en iyisi sınıf öğretmeni ol..

Hayır hocam sınıfta almayın kulüpte..alıpta başınıza bela etmeyin..yok öyle bişey.

arkadaşlar bizim ilde formatörlük başlamamıştı şimdi btr görevlendirmesi bekliyoruz e arkadaş da öyleyse görevlendirme olmadan önce nöbet de sınıf da kulüp de verebilir ama onay çıktıktan sonra geri alır. Btr başlamadığına göre neye dayanarak reddediyorsunuz anlamıyorum? Geri alacak olması da müdürün sorun zaten, o düşünsün.

Geri