BTRÖ 30 Saattir Diye Belirten İller?

Kodla Büyü

sadece susarak

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Biz daha o aşamaya gelmedik, bizim ATAMA, biz görevlendirme yapmıyoruz demiş..

ahmetfx' Alıntı:
Biz daha o aşamaya gelmedik, bizim ATAMA, biz görevlendirme yapmıyoruz demiş..
siz görevlendirilene kadar mesai saatleri yerine oturur hocam. :)
işin esprisi tabi adınıza üzüldüm. ama bizi uğraştırmak için nereye kadar dayanabileceklerki eni sonu zafer bizim olacak bence yeni düzen leyhimize işleyecek. Allah yardımcınız olsun... :shock:

bugün sabah tatvanda okullara yazı gönderildi. başvuru içinde yine bugün son gün olarak belirlendi.

Hocam samsun 30 saat diye belirtti ancak olayı yanlış anladığı için böyle. Aslında 30 saat diye bir şey yok. Bu yönetmeliği çıkaran hocalardan kurs aldık bu hafta ve açıklamalarında; 30 saat diye bir kavram olmadığını, il formatörlerinin bunu yanlış yorumladığını, okulda öğrenci kalmadığında(yani 7 saat ders varsa 7saat girilecek) diğer öğretmenlerle birlikte çıkılacağını söyledi. yani çalışma saatlerimiz idareciler gibi değil fakat PDR ciler gibi de değil.

oyungezer' Alıntı:
Hocam samsun 30 saat diye belirtti ancak olayı yanlış anladığı için böyle. Aslında 30 saat diye bir şey yok. Bu yönetmeliği çıkaran hocalardan kurs aldık bu hafta ve açıklamalarında; 30 saat diye bir kavram olmadığını, il formatörlerinin bunu yanlış yorumladığını, okulda öğrenci kalmadığında(yani 7 saat ders varsa 7saat girilecek) diğer öğretmenlerle birlikte çıkılacağını söyledi. yani çalışma saatlerimiz idareciler gibi değil fakat PDR ciler gibi de değil.
iyi de 7. maddeyi niye koymuşlar hocam o zaman
benim okulum ikili öğretim 8de başlıyo ders akşam 6da bitiyo
ders çizelgeme yazsınlar o zaman 60 saat ders
bana da 1200 tl ek ders versinler

**melike**' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:
iyi de 7. maddeyi niye koymuşlar hocam o zaman
benim okulum ikili öğretim 8de başlıyo ders akşam 6da bitiyo
ders çizelgeme yazsınlar o zaman 60 saat ders
bana da 1200 tl ek ders versinler
YANİİ

sivas başvuru son gündü bugün umarım buraya yazmak nasip olur 30 saati dikkate alırlar inş

Geri