BTR ZAMANLAMA

Kodla Büyü

turapt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Başlayan Arkadaşlar, mesainiz nasıl işliyor? illerle beraber yazar mısınız. konya daha başlamadı..

karaman 30 ders saati ve kendim haftalık program hazırladım onaylattım.

bitlis de bende 30 saat giriyorum programı yaptılar pazartesi salı çarşamba perşembe 7 saat cuma ilk 2 saat giriyorum derse

onaylatmayı kendimiz mi yapacağız? İdareden kimse bana bir şey sormadı onaylatma olmadan sıkıntı çıkar mı?

bu bilişim teknolojileri rehberliği ile tamamen bölündük ya helal olsun bizlere zaten birlik olamıyorduk sağolsun meb başardı tamamen bölmeyi. herkes kendi derdinde kimse dersim verilsin derdinde değil para alıyorum tamam

hamuş' Alıntı:
bu bilişim teknolojileri rehberliği ile tamamen bölündük ya helal olsun bizlere zaten birlik olamıyorduk sağolsun meb başardı tamamen bölmeyi. herkes kendi derdinde kimse dersim verilsin derdinde değil para alıyorum tamam
biz onu da düşünüyoruz hocam, kusura bakma ama herkesin de ödemesi var.

zaten bölünmüştük hocam, bilgisayar öğretmenliğini savunanlar ve formatörlüğü savunanlar diye... şimdi de ayn;ı bt rehber öğretmenliği çıktı dediler... her ilde farklı bir uygulama.. okullarda da öyle...

turapt' Alıntı:
hamuş' Alıntı:
siz söylemişsiniz kendiniz herkesin ödemesi var diye evet var bizlerinde var o yüzden sizin ilde farklı olsun bizim ilde farklı olsun demi ne çıkar bilişim öğretmenliği nasılsa sizin ilde ekmeğinize yağ sürülüyor diğerlerinin ne önemi var

Arkadaşlar nasıl 30 saat anlamadım. Görevlendirildiğiniz lisede yada çalıştığınız ortaokulda haftalık 30 ders saati mi var?

hamuş' Alıntı:
turapt' Alıntı:
hamuş' Alıntı:
siz söylemişsiniz kendiniz herkesin ödemesi var diye evet var bizlerinde var o yüzden sizin ilde farklı olsun bizim ilde farklı olsun demi ne çıkar bilişim öğretmenliği nasılsa sizin ilde ekmeğinize yağ sürülüyor diğerlerinin ne önemi var
siz konuyu neresinden anladınız merak ettim? sadece başlayan illerin zamanlamasını sordum, biri mutlu diğerleri mutsuz olsun mu demişim. ayrıca ben daha görevlendirilmedim, ekmeğimiz mağdur olan illerin arasında. eleştirilerin varsa BTR ye forumda uygun başlıklar var. sen günah keçisi arıyorsun ama o ben değilim.

arkadşım okulunda kaç saat ders olduğu önemli değil, bir öğretmenen en fazla 30 saat ders verilir program da öyle yapılır.

esila63' Alıntı:
arkadşım okulunda kaç saat ders olduğu önemli değil, bir öğretmenen en fazla 30 saat ders verilir program da öyle yapılır.
hocam görevlendirme olan illere bakıyorum mesela
Trabzon ve Yozgat 30 ders saati diyor,
kırşehir bu ibareyi koymamış.

esila63' Alıntı:
arkadşım okulunda kaç saat ders olduğu önemli değil, bir öğretmen en fazla 30 saat ders verilir program da öyle yapılır.

görevlendirme yazısında eğitim öğretim saatleri içinde btr görevi veriyor ve yeni sistemle birlikte seçmeli derslerden dolayı çalışma süremiz 30 saati aşar.

benim okulda 2 okul var ortaokul sabahçı ve pazartesi salı çarşamba 13:30 perşembe cuma 11:50 de bitiyor.bu durumda benim toplam 36 ders saati okulda olmam gerekiyor.
eski sistemde 5 gün * 6 ders saati = 30 ders saati girebilirdi.şimdi durumlar farklı beyler

gavurdagli1' Alıntı:
esila63' Alıntı:
arkadşım okulunda kaç saat ders olduğu önemli değil, bir öğretmen en fazla 30 saat ders verilir program da öyle yapılır.

görevlendirme yazısında eğitim öğretim saatleri içinde btr görevi veriyor ve yeni sistemle birlikte seçmeli derslerden dolayı çalışma süremiz 30 saati aşar.

benim okulda 2 okul var ortaokul sabahçı ve pazartesi salı çarşamba 13:30 perşembe cuma 11:50 de bitiyor.bu durumda benim toplam 36 ders saati okulda olmam gerekiyor.
eski sistemde 5 gün * 6 ders saati = 30 ders saati girebilirdi.şimdi durumlar farklı beyler

rehberlik öğretmeni yeni sisteme göre mi duruyor, sen de aynısın işte. ders programına bir öğretmene 30 saatten fazla dersi nasıl vereceksin, senin yeni sisteminde örneğin ingilizce öğretmeni, 32 saat dersi olabilir mi? programını nasıl verecen, ücretini nasıl verecen? hakkınızı savunun 30 saatlik programınızı isteyin.

Arkadaşlar görevlendirme yazımızda haftada 30 saat ders alacağımızı belirten bir ifade ben göremedim. ama ilk okuduğumda 30 saat olmuş diye sevindiğimi hatırlıyorum. çalışma saatimizi hangi resmi ifadeye dayanarak 30 saat olarak söyleyebiliriz. resmi işlemlerde duyumlara göre değilde görevlendirmelere göre hareket ediyoruz. yani idarecilerimiz hala formatör gibi tüm gün buradasınız derse nasıl itiraz edeceğiz.

Geri