Btr sınıf içi uygulama formu

Kodla Büyü
"FATİH PROJESİ BT REHBERLİĞİ FAALİYET FORMU" olarak ismi güncellendi. Ben formu 10 kişi dolduracak şekilde kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• Ek3 Faaliyet Formu 2020_.rar
    16.5 KB · Görüntüleme: 1,007
Hocam dosya bozuk hatası veriyor.
bu sene nasıl dolduracağımı da bilemedim işin açıkçası
yapılmış bir ay sayfası gönderebilirseniz çok memnun olurum.

Faaliyet formlarını dolduruyor musunuz? Uzaktan eğitim sürecinde yapanlar nasıl yaptı acaba?

Normal okul zamanı gibi dolduruyoruz hocam sınıf defteri imzalamaya gelince ordan verdikleri bilgiye göre . İmzalarını da alıyoruz

Teşekkür ederiz hocam, anlatılan yapılan uygulama kısmına antropi vb uygulamalar kullanımı gibi şeylerde yazılabilir değil mi? Bir de şu an halen yapılıyordur değil mi? 22-23 Yılı için

Bu uygulama, ETahtaları ve EBA' yı öğretmenlerin verimli kullanabilmeleri, eksiklerini giderebilmeleri için yapılmıştı sanırım. 7-8 sene geçti. Her sene her sene tekrardan bir dersin BTR ile birlikte işlenmesine gerek var mı? Zaten takıldıkları yerde sorular sürekli geliyor ve rehberlik yapılıyor.

şahsen hiç dosya tutmuyorum. arızalara anında ve gününde müdahale ediyorum. sorusu olan arkadaşlara yardım ediyorum. o yüzden bu başlık neden zırt pırt hortlatılıyor? canınız mı sıkılıyor? müfettişten korkuyorsanız gelsin müfettiş arkadaşlara sorsun. yardımcı olmuyor derlerse amenna. yıl olmuş 2023 evrak kürek işleriyle uğraşmayi bırakalım artık. NASA yasanabilir yeni bir gezegen bulmuş mesela.

Geri