BTR plan, rapor ve evrakları(2014-2015)

Kodla Büyü
Re: BTR plan, rapor ve evrakları(2013-2014)

fredy03' Alıntı:
hocalarım BTR olduğum okulda müdür yardımcısına sordum plan yada farklı evrak lazımmı diye yok hiç birşey yapamana gerek yok dediler .. Yani biz bunları hazırlamakla mı yükümlüğüz ya da bunları müfettiş mi inceler..Aday öğretmenim daha o yüzden bilmiyorum
Normade yapmanız gerekiyor müfettiş isteyebilir. :)

Çok teşekkürler hocam güncel derli toplu bir çalışma olmuş :+1:
Konuyu açan hocamdan bir ricam olacak dosyayı indirirken çok yavaş olduğu için zor indirdim hızlandırmak adına yedek bir adrese attım bunuda yedek olarak ilk mesaja eklerse diğer arkadaşlar için kolaylık olacağını düşünüyorum saygılar.
Dosya yedek adresi: http://www.sorunsuzweb.com/dosyalar/201 ... aklari.rar

kruzeringme' Alıntı:
Çok teşekkürler hocam güncel derli toplu bir çalışma olmuş :+1:
Konuyu açan hocamdan bir ricam olacak dosyayı indirirken çok yavaş olduğu için zor indirdim hızlandırmak adına yedek bir adrese attım bunuda yedek olarak ilk mesaja eklerse diğer arkadaşlar için kolaylık olacağını düşünüyorum saygılar.
Dosya yedek adresi: http://www.sorunsuzweb.com/dosyalar/201 ... aklari.rar
Alternatif linkiniz ilk mesaja eklendi. :)

Hocam çok teşekkürler, çok başarılı

Çok teşekkür ederim hocam. Ellerine sağlık :alkis: :alkis:

içinde fatih ekli btr planı var mı ki acaba ?

karinca_52' Alıntı:
içinde fatih ekli btr planı var mı ki acaba ?
Daha önce bulunduğum okulda Fatih projesi başlamamıştı bu sebeple eklememiştim ama şuan Fatih projesi başlamış bir okuldayım yakında belgeleri güncellerim şu işlerden başımı kaldırabilirsem tabi. :)

arkadaşım saygılar, tebrikler, dökümanlar çalışmalarının ürünü olmuş, kuru evrak değil...faydalanacağım :++:

Geri