BTR Onayı/Diyarbakır

Kodla Büyü
:eek: Ne yapmış bunlar. Unutmuşlar mı? İl memdeki eğitici btr'ler ile görüştünüz mü?

Bizim Çorumda bugün geldi. İnşallah sizin de bu hafta içi gelir görevlendirmeniz.Aslında bu duruma yeğitek'in el atması lazım. İlden ile değişiyor görevlendirmeler...

Ben görüştüm hocam, 1 ay önce yazıyı yazmışlar vali yardımcısı imzalamamış ve yazıyı geri göndermiş. arkadaşlar tekrardan yazıyı yazmış. 3 haftadan beri yazı valilikte bekliyormuş.

Bizim Çorumda bugün geldi. İnşallah sizin de bu hafta içi gelir görevlendirmeniz.Aslında bu duruma yeğitek'in el atması lazım. İlden ile değişiyor görevlendirmeler...
Hocam bize ulaşmadı henüz onay. Liste var mıdır yoksa okullara Öğretmen ismine göre mi yollanacak

Görüştük hocam da sonuç çıkmadı. Çorum için bugün gelen yazı başlangıç tarihini ne olarak almış hocam?

Çorum için başlama tarihi 2 ekim olarak belirlenmiş hocam. Resmi yazı okullara dys üzerinden gelir.

Bugün BTR istifamı vereceğim. Okula bir aylık çalışma boşuna gitti. Haktan bahsedip duruyorlar. Benim bir aylık çalışmam onlara haram olsun.

geçen sene 3 ekım de baslanmıstı bu sene geç olmuş diyarda ben hataya geçtim tayinle bu sene 18 eylulden beri btryim tercihler internet yaptık yani bi yerde düzen olması çok iyi bu sene diyar sınıfta kalmış btr işinde

Bugün itibariyle 36 gün oldu. Hala onay yok. 2. ekderslerde de olmayacak. Bu konuda ne yapılabilinir? Koordinatörün bilgisi var ama henüz bir aksiyon alamadık. 8-10 saat derslere kilometrelerce uzaklara 5 gün gidiyoruz ha çıktı çıkacak diye

Arkadaşlar bu btr onayının geleceği yok. Gelse bile geçmiş tarihli gelmez bence. Milli eğitimin işgüzarlığı bu, zaten adamlar okullarda her türlü işi yapıyor diye adamlar valilikle görüşüp konuyu hızlandırma çabasına girmiyorlar. Nacizane fikrim okullarda dersiniz dışında başka bir şeye karışmayın. Bırakın bir iki hafta idarenin işleri aksasın onlar bu şikayetlerini illaki milli eğitime yansıtacak.

Koordinatör bugün valilikle görüşecekti. En son bize verilen bilgi yazının vali'de olduğu yönünde lakin bu ayda kuvvetle ihtimal ek dersimiz olmayacak.

Geri