Btr oldum nöbet vermiyor idare

Kodla Büyü

gulivo

Aktif Üye
Brt oldum nöbet vermediler verilmez diye açıkladım durumu sorarız dediler mebte n gelen yazıda açıkça var üfff ne iğrenç bi meslek mis 90 puanla atandım çektiğime bak arkadaşlar ne yapayım sizce

BTR lere nöbet verilmiyor hocam. Geçen sene gelen yazı da açık açık yazıyordu Fatih Projesi BTR lerine nöbet görevi verilmez diye. Sadece öğretmen eksik kaldığı zamanlarda BTR nin de istemesi halinde verilebilir diyor. Ama öğretmen yetersiz değilse nöbet kesinlikle verilmiyor.

7 saat dersi olan güne yazılır, aksini iddia eden kişi yönetmelik maddesini koysun bizde öğrenelim

BTR nöbet tutamaz. ( Derslerle tam dolu günü varsa o gün için nöbet tutabilir diyenler var)
Ama Ders saatleri dışında Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görev alabilir (tabi Bakanlık dersi havuza atarsa ve ders seçilirse), egzersiz açabilir, belletmenlik yapabilir, kurs açabilir ve ücretini alır.

nöbet tutmak mı istiyorsunuuz ,istemiyormusunuz hiç bir şey anlasilmiyor yazinizdan.

İdare neden bana nöbet vermiyor diye uzulen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum.

oziie' Alıntı:
nöbet tutmak mı istiyorsunuuz ,istemiyormusunuz hiç bir şey anlasilmiyor yazinizdan.

İdare neden bana nöbet vermiyor diye uzulen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum.

:+1: :+1: :+1:

Ayrıca, vermesinler işte ne güzel.

Bende arkadaşın nöbet tutmak mı tutmamak mı istediğini anlamadım :mrgreen:

Bu arada nöbet tutmak istiyorsan tutarsın yönetmelikteki şartlar oluşursa.

gulivo' Alıntı:
Brt oldum nöbet vermediler verilmez diye, açıkladım durumu sorarız dediler mebte n gelen yazıda açıkça var üfff ne iğrenç bi meslek mis 90 puanla atandım çektiğime bak arkadaşlar ne yapayım sizce
Ben eksik olan noktalama işaretlerinden birini koydum, durum biraz düzeldi.
Anlaşılan siz 90 puan aldıysanız bu sınavlar bir Öğretmen de olması gereken temel özellikleri bile ölçemez durumdalar.

:alkis: :alkis: :alkis:
oziie' Alıntı:

:alkis:

7 saat ders olan güne nöbet yazılır fakat 7 saat ders nasıl olacak. Ancak 2 saatlik dersi 1 er saate bölerseniz olur. O da okul size sormadan derslerinizi birer saat bölmüşse birşey diyemem ama sırf nöbet tutup para alcam diye dersinizi birer saatlere böldürüyorsanız o zaman nöbetten para almayı etik bulmuyorum.

önceden nöbet verilmesin diye seviniyordunuz. işin içine para girince nöbet nöbet diyorsunuzz.vallahi yazık.nöbetin getirdiği paradan ne olacak ya...çektiğin çileye değmezz

yucegok' Alıntı:
önceden nöbet verilmesin diye seviniyordunuz. işin içine para girince nöbet nöbet diyorsunuzz.vallahi yazık.nöbetin getirdiği paradan ne olacak ya...çektiğin çileye değmezz
senin gibi düşünüyorum okulları belki çok ufak bir kaç sınıflık bir okuldur tutmamış gibi oluyordur endürstri meslek te çalıştığımda 5 sene önce 100 lira günlüğüne verseler tutumayacak işti

Geri