Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BTR olana hafta içi DYK yok

Konu, 'Fatih Projesi Eğitmenleri' kısmında bahhele tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. tukenmezkalem

tukenmezkalem Üye

Ders bittiği saatte Btr görevin biter hocam. O saatten sonra Dyk açmanda sıkıntı yok.

2. pcreis

pcreis Seçkin Üye Seçkin Üye

bakanlığın yazısı var mevzuatı doğrultusunda eğitim öğretim saatleri dışında kurslarını açıp ücretini alabilir diye.o yazıyı sesli bir şekilde okutun karşı görüşlülere.

erakcora bunu beğendi.
  3. erakcora

erakcora Seçkin Üye Seçkin Üye

4. gokhan_keskin55

gokhan_keskin55 Seçkin Üye Seçkin Üye

böyle saçmalık mı olur gerekli yerlere itiraz edin ve kesinlikle durmayın...eğitim öğretim saati haftalık ders çizelgesidir...

5. pisagorean

pisagorean Süper Üye Süper Üye

Bizim ilçede idareciler 3'ten sonra 5'e kadar dyk açıyor. O zaman onlar da 5'e kadar görevli olmuyor mu? Görevini aksatıp dyk nasıl açabiliyorlar? Senin asli görevin 5'e kadar idari görevler. Bu dyk'nın suyu çıktı. Her branş açabiliyor safsatası yalan. Çoğu branş açamıyor, mevcut az olan okullarda ana branşlara öncelik veriliyor. Müdürler bir yolunu bulup bi şekilde açıyor. Gelir adaletli dağılmıyor. bu dyk yüzünden maaşların artışı kimsenin umrunda olmuyor. Bunu dile getirince kıskanç oluyoruz, fesat oluyoruz. Sen de aç aslanım tutan mı var falan demeyin olay öyle olmuyor işte.

6. keyloger

keyloger Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaş okulda müdür yardımcısı hafta içi kurs açıyor da btr olanlar mı açamıyor? Saçmalık...

7. umutcan33

umutcan33 Site Gezgini

Müdür de yardımcıda alıyor kafasına göre istediği dersi girmıyoda bilişim deyince ne gerek var dyk kapatılmalı maksadını aştı öbur öğretmenler test çözüp yolluyor sadece

8. baynadir

baynadir Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam eğerki "EĞİTİM ÖĞRETİM SAATLERİNDE BTR GÖREVİ YAPILIR" cümlesine dyk kursuda buna dahildir diye cahilce birşey söylüyorlarsa, o zaman haftasonu da dyk kursu yapılıyor, niye BTR görevini haftasonu da yapacaksın demiyorlar?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal