BTR Öğretmenlik görevlendirmesi istemenizdeki öncelikli sebepleriniz hangileri?

Kodla Büyü

BTR Öğretmenlik görevlendirmesi istemenizdeki öncelikli sebepleriniz hangileri?

• Okulumda ders saatim az, ek ders ücreti alabilmek için

Oy: 26 52.0%
  • Ek ders ücreti alacak kadar okulumda ders var, haftalık 18 saat ek ders ücreti alabilmek için

Oy: 4 8.0%
  • Okulumun eğitimin bölgesinde 21 saat ders için 2-3-4 okula gitmek zorunda kalmamak için

Oy: 15 30.0%
  • Aynı işler komisyon vb... sebeplerle istenebileceğinden dolayı, karşılığında ek ücreti almak için

Oy: 16 32.0%
  • Mesai saatleri uygun olduğu ve okuldaki işleri severek yaptığımdan dolayı

Oy: 6 12.0%
  • Okulda bu görevi istemem için beklenti olduğu için

Oy: 2 4.0%
  • Diğer...

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .

bote67

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
BTR Öğretmenlik ile ilgili görevleri yerine getirmek isteğinden sonra, BTR Öğretmenlik görevlendirmesi istemenizdeki öncelikli sebepleriniz hangileri?

anketteki süreyi ve seçilebilecek seçenekleri sınırsız yaparsanız daha gerçekçi bir anket olur diye düşünüyorum.

10 saat dersim var bu sene, yakın çevrede de alabileceğim ders yoktu, ayrıca btrlik yapmasak da gerek tahtalar gerek okuldaki bilgisayarların arızaları vs. yine bizi bulacaklar. Önceliğim her zaman ders olmuştur ama ya sadece derse girip okuldaki hiçbir şeye dokunmayacaksın ki bu da gerçekten zor (imkansız değil, ben yaparım, sonuna kadar kuralcıyımdır ama bu sefer de öğrenciler bazı şeylerden mahrum kalacak, böyle olmasını da istemem) ya da istemeye istemeye btrliği kabul edeceksin.

ders yok, norm yok idare btr için ders sayısını fazla gösteriyor, yalandan norm uyduruyor, btr olmazsam dersi girmez, norm fazlası olurum

yukarıdaki gibi bir madde eklenirse işaretlerim

Ben bu yıl almadım. Şahsen kafam rahat. Ama tabi ders saati düşme durumu var norm durumu zorlanırsam ilerde zorunda kalabilirim. Keşke ders saatlerimiz yeterli olsa kimse yapmak zorunda kalmasa. Belki bir gün gelir o güzel günler.

Son düzenleme:
Btryi ev kredim var diye oluyorum bitsin kesinlikle bir daha btr olmam 3 sene kaldı

anketteki süreyi ve seçilebilecek seçenekleri sınırsız yaparsanız daha gerçekçi bir anket olur diye düşünüyorum.

10 saat dersim var bu sene, yakın çevrede de alabileceğim ders yoktu, ayrıca btrlik yapmasak da gerek tahtalar gerek okuldaki bilgisayarların arızaları vs. yine bizi bulacaklar. Önceliğim her zaman ders olmuştur ama ya sadece derse girip okuldaki hiçbir şeye dokunmayacaksın ki bu da gerçekten zor (imkansız değil, ben yaparım, sonuna kadar kuralcıyımdır ama bu sefer de öğrenciler bazı şeylerden mahrum kalacak, böyle olmasını da istemem) ya da istemeye istemeye btrliği kabul edeceksin.

ayrıca btrlik yapmasak da gerek tahtalar gerek okuldaki bilgisayarların arızaları vs. yine bizi bulacaklar :) btr olmadığım sürece işim olmaz kimse kusura bakmasın havadan taktir alan idareciler hallediversin

Geri