BTR Öğretmenlerinin DYK Müracaatı SONUÇLANDI

Kodla Büyü
hocalarım daha nasıl açık yazılabilir? resmi yazılar ile isbatlamış adamlar, bizim idare anladı hemen,ilçe müdürü yurt dışında gelince onaylayacak geriye dönük alacağım. Yazıyı anlamayan idare varsa memurlar net de ki bizimle ilgili haberi okutun, gene anlamıyorsa YEĞİTEK i yanınızda arattırın.
İşaretli yerlere dikkat

Ekli dosyalar

• btr.jpg
    btr.jpg
    111.6 KB · Görüntüleme: 538
aynenbadi' Alıntı:
hocalarım daha nasıl açık yazılabilir? resmi yazılar ile isbatlamış adamlar, bizim idare anladı hemen,ilçe müdürü yurt dışında gelince onaylayacak geriye dönük alacağım. Yazıyı anlamayan idare varsa memurlar net de ki bizimle ilgili haberi okutun, gene anlamıyorsa YEĞİTEK i yanınızda arattırın.
İşaretli yerlere dikkat

Hocam netten okuyunca açık net, bizim idareciler bu ilk sayfayı çıkarmamış, ç bendini çıkarmış, orda da sadece Hizmet içi eğitimden bahsediliyor.

aynenbadi' Alıntı:
İşaretli yerlere dikkat
Hocam, yazı elbette açık ama idarecinin istediği sanırım, nöbet tutar, ek dersini alır, DYK'da görev alır, ek ders alır gibi cümleler. Dediğiniz gibi mesele basit ama zeka seviyeleri için yüksek geliyor demek ki. Benim müdür yardımcım sağolsun yatırmak için resmem didiniyor ama ilçe hâlâ il mem'e soracağım haltı karıştırıp benim ek dersimi yatırtmıyor. ne bu ayı, ne de geçmiş ayları alamadım. gelecek ek derste yatıp yatmayacağı da belli değil. işin ilginç yanı mebbis'te hizmet puanı kısmında 8 şubattan şimdiye kadar DYK görevim gözüküyor ve 1,5 hizmet puanı almışım.

Daha bu yazinin uzerine vermem diyolarsa mahkemeye vereceginizi soleyin bu kadar olmaz daha yazi ne kadar acik olabilir

aynenbadi' Alıntı:
İşaretli yerlere dikkat
Hocamın da altını çizdiği görevinin mahiyetinde bulunmayan başka eğitim faaliyetlerinden ücret alabilir ifadesi yazının olumlu olduğunu ispatlıyor arkadaşlar

Allah yardımcımız olsun. 6 kişi bir araya geliyor şube müdürü, müdür yardımcısı falan, yazıdan bir tane olumlu sonuç çıkaramıyorlar :)

Bu idareciler yazıyı şöyle istiyor: DYK Kursu açabilir ve ÜCRETİNİ ALABİLİR, Nöbet tutabilir ve ÜCRETİNİ ALIR, 10 saate 1 saat ek ücret alır ve bunun da PARASINI ALIR... Böyle yazılmadığı sürece bu işler devam eder gider. Hala birçok il kafasına göre iş yapıyor. Bugün yazıyı müdürün önüne koydum ve yaptığı ilk iş ALAMAZ ibaresi aradı ve altını çizdi :mrgreen: Adamlar vermemek için bir kelime arıyor

Kayseri de durumlar nasılsın arkadaşlar btr olup nöbet tutup ücret alabilen var mı? Aynı sorum kulüp için de geçerli?

astalavista23' Alıntı:
Bugün dilekçeyi okula verdim okulda meme yazdı. Sonuç çıkmaz ise ver elini mahkemeye. Bu is inada bindi.
Yazı dün okulumuza geldi. Yazıda ne anlatıldığını anlatana kadar baya bi sinir harbi yaşadım. Çünkü okuyanlar hep olumsuz yorumluyor "bu yazı seni ilgilendirmiyor, hizmetiçi eğitim kursları ile ilgili diyor" tam okumadıkları ve konuya vakıf olmadıkları için böyle bir çıkarımda bulunuyorlar. Yazının tam yerini gösterdim ondan sonra ikna oldular. Sağolsun müdür yardımcımız da ilgilenecek. Ama geriye dönük tarafı hala muamma. Geriye dönük ödemem derlerse dilekçe ile isteyeceğim bende. Vermezlerse sendikaya başvuracağım.
Bu noktaya bile gelene kadar baya bi zorluk yaşadım malesef.

Bizim ilçe yazıdan dolayı değil fakat farklı sebep den onay vermemiş..Başvuru tarihini kaçırmışım:)
Arkadaş kurslarım benim iznim dışında kapanıyor ama her nedense kaldığımız yerden devam edelim kursa diyoruz okul onaylıyor ama ilçe onaylamıyor.Halbuki ilçede kurslar isteinldiği zaman kişisine göre bir onayla açılabiliyor.Gerekli yerlere şikayetlerimi yapacağım bakalım ne olacak

Ekli dosyalar

• kurs.jpg
    kurs.jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 479
Ben kursa devam ettim benim yüzümden mudur yardımcısı kursumu kapatmadigi için baya fırça yemiş mudurden. Yazı gelince de yazıyı anlatamadım. Bugün dilekçe yazıp gorus istedim kurs açıp acamayacagima dair. Yegitegin yazısını da ekledim. Umarım yazıya ilçe cevap vermeye kalkmaz da yegitege ulasir

bizde de işte yazıda sıkıntı çıkmadı da , neymiş süre az kalmış yazın aç diyorlar:) 1.5 ay az birsüre değil

bizde sıkıntı çıkmadı idare ilçeyi aradı durumu biliyoruz dediler geriye dnükte yazıldı..kurs onayımız vardı ve devam ediyorduk..yazı gayet açık gören herkes tamam sıkıntı kalmadı dedi.. :idea:

Ders programında fiilen 15 saat dolduramayan BTR, haftaiçi 7. ders saati bitiminden sonra açılan DYK'dan ücret alabilir mi?

Örneğin, ders programında 13 saat giriyorsanız hafta içi açılan DYK'nın 2 saati 15 saati doldurması için 13'ün üzerine eklenir. DYK'da kaç saat derse giriyorsanız, 2 saat eksiği diğer tarafa gittiği için kalan kısmın ücretini alabilirsiniz.

bayghost' Alıntı:
Ders programında fiilen 15 saat dolduramayan BTR, haftaiçi 7. ders saati bitiminden sonra açılan DYK'dan ücret alabilir mi?

hocam yazıya göre kesinlikle alısın. ders bitiminden sonra yönetmeliğine uygun olarak her türlü çalışmanın yapılabileceği açık açık yazıyor.
Ama Aydın olunca iş karışabilir :) ne de olsa bu kargaşanın temelde kaynağı Aydın ilinden çıkan görüş yazısı

Yazının PDF taranmış halini göremedim sayfada ekleyeyim dedim.

Ekli dosyalar

• Fatih Projesi BTR Görevi E.4414254 - 19.04.2016.rar
    519.8 KB · Görüntüleme: 150
biz aldık hocam..kurs onayımız ve devamımız vardı..İlçe mem dilekçe istemeden durumu biliyoruz dediler aldık..sürekli irtibat halinde idik zaten..

Geri