BTR Öğretmeninin Lisedeki Çalışma Saatleri

Kodla Büyü

musedip45

Aktif Üye
Arkadaşlar bir lisede BTR Öğretmeniyim. Görevim idareyle beraber mi bitiyor; yoksa ders saatiyle mi? Bu konuda bilginiz varsa lütfen yardımcı olun.

Kadronuz başka bir okulda veya o okulda ise kendi girdiğiniz Bilişim Teknolojileri Dersi + BT Rehberliği = 30 saat etmeli.
Fazlası zarar :)

Teşekkürler kgunduz. Ancak bununla ilgili yazıya nasıl ulaşabilirim ve bu uygulanıyor mu? Cevap yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Sevgili BTR ogretmenim
Sen btr ye basvururken basvuru formunun hemen uzerinde yer alan 2-3 sayfalik maddeleri okumadin mi Allah askina

arkadaşlar hala idareyle beraber mi çıkacağım demeyin lütfen.Yazıyı iyi okuyun. Yazıda ders saatlerinde, ders çizelgesinde belirtilmek üzere şeklindeki ifadeler herşeyi anlatıyor. Ders çizelgesinde bir öğretmene 30 saatten fazla ders verilir mi? Verilmez. Öyleyse 30 saatlik ders çizelgesi yapılacak sizin adınıza.
Yazıyı http://www.memurlar.net/haber/291242/ adresinde görebilirsiniz. (Forumda da var ama googleda hemen bunu buldum.)

Arkadaşlar, yazıyı ben de okudum; ama iş uygulamaya gelince idareden hiçbir şey çıkmadı henüz. Vesselam, sonumuz hayrola...

Geri