btr öğretmeni hem dyk kursu hem egzersiz yapabilir mi

Kodla Büyü

arsenikkk

Site Gezgini
Arkadaşlar ilk dönem satranç egzersizi açmıştım şimdi de kursa başvurdum hem egzersiz hem kurs yapabilir miyim? yeğitekin yazısında bir engel görünmüyor ama sizin fikrinizi almak istedim.

bu konu ile ilgili il formatörlerinin bir çözüm bulması gerekiyor yapılan görevlendirmelere bu tarz konuya açıklık getirecek maddeler eklenmelidir..

mesai saatleri içerisinde olmadığı sürece herhangi bir problem yok hocam. btr görevi bitince egzersiz de açabilirsin, hafta sonu kursta verebilirsin, pansiyonda nöbette tutabilirsin, sınav görevi de alabilirsin yeter ki birbirleriyle kesişecek şekilde olmasın

Arkadaşlar yegitekin yazısında eğitim öğretim saati diyor. Deseki mesai saatleri içerisinde veremez o zaman memur mesai saatine tabien 8-5 ama eğitim öğretim saatlerinde okullara göre değiştiği için öyle bir tabir kullanılmış ki herkes çalıştığı okulun ders bitimine göre kendini ayarlasin diye. Dersiniz hafta içi 3 de bitiyorsa 3 den sonra egzersiz kurs halk eğitim herşeyi verebilirsiniz dikkat etmeniz gereken nokta eğitim öğretim saatleri dedikleri okulunuzun ders saatleri dışında olsun. Para geri isteyen bir il bile çokta ikgm bile çıksa yegitekin yazısı ortada mahkeme bile bizden yana karar verir. Yani eğitim öğretim saatlerinden sonra istediğinizi verin 30+10+6 egzersiz sonuna kadar kullanabilirsiniz

xxltc' Alıntı:
Arkadaşlar yegitekin yazısında eğitim öğretim saati diyor. Deseki mesai saatleri içerisinde veremez o zaman memur mesai saatine tabien 8-5 ama eğitim öğretim saatlerinde okullara göre değiştiği için öyle bir tabir kullanılmış ki herkes çalıştığı okulun ders bitimine göre kendini ayarlasin diye. Dersiniz hafta içi 3 de bitiyorsa 3 den sonra egzersiz kurs halk eğitim herşeyi verebilirsiniz dikkat etmeniz gereken nokta eğitim öğretim saatleri dedikleri okulunuzun ders saatleri dışında olsun. Para geri isteyen bir il bile çokta ikgm bile çıksa yegitekin yazısı ortada mahkeme bile bizden yana karar verir. Yani eğitim öğretim saatlerinden sonra istediğinizi verin 30+10+6 egzersiz sonuna kadar kullanabilirsiniz

Mesai saati kavramı sizin dediğinizi kastetmiştim hocam :+1: :+1: aynen katılıyorum dediklerinize :D

Geri