BTR mi? Mdr Yard. mı?

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ben şu anda kendi okulumda geçici görevlendirmeyle müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım. BTR başvuruları alınmaya başladı ve merkezdeki Anadolu Liseleri açıldı. Ben bir beldede çalışıyorum. Siz olsanız ne yapardınız.?

Merkezde Btr daha mantıklı gibi geliyor..Hem çalışma saatleri büyük avantaj bence

hocam bir akç ay sonra sınava dayalıu müdür yardımcılığı atanırsa senin görevlendirme bitmez. Ama kadromla atanırım sınava girdim diyorsan idareciliğie devam yoksa bence btr zaten en azından 1 yıl devam devam

btr daha mantıklı müdür yardımcılarının işi zor. aldıkları ücrette de çok fark yok. ama benim ideallerim farklı dersen tabi ki müdür yardımcılığı

Bence de btr daha mantıklı. Yakın zamanda müdür yrd. atamaları yapılacak pek fazla ücret farkı da yok zaten.

Anladım arkadaşlar sağolun bende BTR'yi düşünüyorum. Kendi alanımdan uzaklaşmamak ve çalışma saatleri anlamında kesinlikle daha mantıklı.

pckopat11' Alıntı:
hocam bir akç ay sonra sınava dayalıu müdür yardımcılığı atanırsa senin görevlendirme bitmez. Ama kadromla atanırım sınava girdim diyorsan idareciliğie devam yoksa bence btr zaten en azından 1 yıl devam devam
Hocam benim okuluma idareci gelirse benim görevlendirme 6 ay devam eder mi yani istersem..

barthez' Alıntı:
Arkadaşlar ben şu anda kendi okulumda geçici görevlendirmeyle müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım. BTR başvuruları alınmaya başladı ve merkezdeki Anadolu Liseleri açıldı. Ben bir beldede çalışıyorum. Siz olsanız ne yapardınız.?

HOCAM AYNI KOŞULDAYIZ AMA BEN GEÇEN HAFTA İSTİFA ETTİM VALİLİK ONAYLAMIŞ. KASIM AYINDA YÖNETİCİ ATAMALARI OLCAĞI VE BİZİM OKULA BİRİLERİ GELECEĞİ İÇİN Kİ KESİN BU BURASI ANADOLU LİSESİ BOŞ KALMAZ. MAĞDUR DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN BIRAKTIM YÖNETİCİ GELME İHTİMALİ BÜYÜK İSE TEZDEN VAKİT KAYDETME GEÇİCİ GÖREVİNİ YİNE VALİLİK ONAYI İLE İPTAL EDİLİYOR.. SONRA ÜZERİNDE GÖREVLENDİRME BULUNDUĞU İÇİN GÖREV ALAMAYABİLİRSİN.

ben geçici görevlendirmeyle müdür yardımcılığından istifa ettim BTR ye başvurdum.ama hala beklemedeyim müdür yardımcılığı geçici de olsa hemen sonlandırılmıyor, kaymakamlık oluru bekleniyormuş.inşallah BTR ye engel olmaz bu durumum

İşi bildikten ve planlı çalıştıktan sonra Mdr yardımcılığı da yapılır, hatta Btr den daha iyidir bence.

BTR şu an için mesai saatlerine düzenleme getirdi ama norm ve kadro ile ilgili kesinlik yok. Zaten Meb in genel gidişatı da öğretmene daha çok yük bindirecek gibi duruyor. Sadece bizim branş değil tüm branşlarda sıkıntı çok.

Ben kendi adıma BT ciler olarak çok daha yukarıda olmamız gerektiğini düşünüyorum. Meb te affedersiniz zurnanın son deliği (öğretmen) olmak yerine idarecilik ve kariyere odaklanmamız gerektiğine inanıyorum.

Saygılar

gizemkar' Alıntı:
barthez' Alıntı:

HOCAM AYNI KOŞULDAYIZ AMA BEN GEÇEN HAFTA İSTİFA ETTİM VALİLİK ONAYLAMIŞ. KASIM AYINDA YÖNETİCİ ATAMALARI OLCAĞI VE BİZİM OKULA BİRİLERİ GELECEĞİ İÇİN Kİ KESİN BU BURASI ANADOLU LİSESİ BOŞ KALMAZ. MAĞDUR DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN BIRAKTIM YÖNETİCİ GELME İHTİMALİ BÜYÜK İSE TEZDEN VAKİT KAYDETME GEÇİCİ GÖREVİNİ YİNE VALİLİK ONAYI İLE İPTAL EDİLİYOR.. SONRA ÜZERİNDE GÖREVLENDİRME BULUNDUĞU İÇİN GÖREV ALAMAYABİLİRSİN.
Hocam 3 gün zamanım var yetişecek mi bu peki?

barthez' Alıntı:
gizemkar' Alıntı:
barthez' Alıntı:

Hocam 3 gün zamanım var yetişecek mi bu peki?

Biz yazıyı acilen ilçe mem'e gönderdik sonra aradık acil olarak ile göndermelerini söyledik o esnada il orta atamadan durumu bildirdik valilik işlemlerini hızlandırın diye ve benim geçen hafta için 3 içinde halloldu.. cumadan yazı gelmişti mesai bitimine doğru bugün görevden ayrılacağım. İnşallah yetişir

hocam ben aynı gün hem istifa edip hem BTR ye başvurdum..ama hala müdür yard. görünüyorum.görevlendirmeler bugün yapılacak..acaba kabul edilmez mi ki ya :cry: :cry:

nurhayat' Alıntı:
Gizemkar' Alıntı:

hocam ben aynı gün hem istifa edip hem BTR ye başvurdum..ama hala müdür yard. görünüyorum.görevlendirmeler bugün yapılacak..acaba kabul edilmez mi ki ya :cry: :cry:

hocam üzülme valilik onayın inşallah olmuştur bilirsiniz bu trafik uzun işler ama hızlandırmak babında biz biraz dürtükledik ondan benimde 2-3 gün içinde istifamın onayı geldi. 5.10/2010 da istifa valilik tarafından onaylanmış. sadece ben tebliğini imzalıyacağım ve ilçeye atama görevlendirme bölümüne göndereceğiz..
Sende bunu acilen ille görüş ve herşeyi bırak bununla ilgilen koordinatörünle acilen görüşmeni öneririm hatta benimde içime kurt düştü. şimdik.

il milli eğitimdeki arkadaşları aradım hocam hemen müdür yard. ayrılma dilekçeni mail at dediler.bakalım inş faydası olur..çünkü bizde görevlendirmeler bugün yapılacak :(

nurhayat' Alıntı:
il milli eğitimdeki arkadaşları aradım hocam hemen müdür yard. ayrılma dilekçeni mail at dediler.bakalım inş faydası olur..çünkü bizde görevlendirmeler bugün yapılacak :(
Hocam şimdi iptal yazısını yazdım görevlendirme Perşembe son müdürüm iyi bir insan ben takip ederim o güne kalmaz dedi. Hadi hayırlısı.

hocam hayırlısı olsun artık inş boşu boşuna istifa etmiş olmam..:(

nurhayat' Alıntı:
hocam hayırlısı olsun artık inş boşu boşuna istifa etmiş olmam..:(

iNŞALLAH SAYIN HOCAM HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN. Bende aradım MEM ile görüştüm. Görevden ayrılma yazısını ve başvuruyu gönderdiğimizi söyledim.
BT rehberliği yazılılarının ilköğretimlere gönderildiği oralardan başvuru cevaplarının beklendiğini için daha ile gönderilmediği söyleyince rahatladım.

barthez' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:
Hocam şimdi iptal yazısını yazdım görevlendirme Perşembe son müdürüm iyi bir insan ben takip ederim o güne kalmaz dedi. Hadi hayırlısı.

hocam sizin içinde hayırlısı olsun yinede idarenin yoğunluktan unutma ihtimalini göz önünde tutarak hatırlatın ya da kendiniz de takip edin.

Arkadaşlar yazıyı müdürümle elden atamaya verdik. Bide ilden hocam iptalini istediğiniz için bir sorun olmaz başvurunuzda. İptalde onaydan önce gerçekleşirse hiç problem olmaz dediler. Bizde hemen yollarız yazınızı dediler.

Geri