Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

btr iliçi süresinden sayılırmı?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında omerkaraca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. omerkaraca

omerkaraca Aktif Üye

Balıkesir ortaokullarda görevlendirme yapmıyor. bundan dolayı lise tercihi söz konusu olucak.
    Eğer lise tercihim olursada btr görevlendirme olduğu içi mebbisde görevlendirme bölümüne lise ismi yazılacak
    bundan dolayıda iliçi süresinde 3 sene şartı tamamlanmamış olacak bu bir senaryo
    okulda 15 saat derse giriyorum ama lise derse bile girmediğim halde mebbisde muhtemelen lise işlenecek ve tayin durumunda kurumdaki görev süresi 3 sene değil ifadesi ekrana gelicek
    şimdi bilen varsa bu durum olası bir durummudur. forumda mebbisten sorumlu arkadaşalar varsa bu görevlendirmeler bu şekildemi işleniyor?

2. karesiweb

karesiweb Seçkin Üye Seçkin Üye

kadronun bulunduğu okul esas alınır mantıken
    görevlendirmelerin bir önemi yok.

3. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

tabiki sayılır arkadaşlar öğretmenlik yapıyoruz sonuçta ...

4. serkanaytekin

serkanaytekin Süper Üye Süper Üye

Ya kaç zamandır sabrediyorum ama, bu dediğiniz şeytanın aklına gelmez ya, siz resmen eşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorsunuz. o bahsettiğiniz il içi maddesi, farklı okullarda görevlendirme çalışırsan için , lütfen düzgün okuyun sonra yazı yazın ya,sizin ettiğinizi ömer dinçer etmedi :verymad:

5. omerkaraca

omerkaraca Aktif Üye

biraz daha saygılı
    yazımda farklı bir okulda görevlendşrşleceğini yazdım zaten

2012 yılında farklı okulu kabul etmiş
    2010 ve 2011 yılında "bulunduğu eğitim kurumunda" ifadesi var
    bizim görevlendirmeler mebbise işlenince görev yerimiz değişir ve o okulun puanını alırız
    şimdi asıl burada dikkat edilmesi gereken kendi okulunda çalışıyorsun zaten ekstra başka okula gidiyorsun
    ama kişi mebbise işlerken başka okul girerse sistem bunun ayrımını yapamaz gerçi ilçi zamanında bu olayı çözmek için koşturmaca yaşamak istemediğimden mebbis yönetici varmı diye sormuştum?

6. serkanaytekin

serkanaytekin Süper Üye Süper Üye

karaca hocam afedersin, bir hışımla yazmışım, sözüm size değil ancak öyle öğretmen arkadaşlar var ki adamı atletinden çıkarırlar.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal