btr iliçi süresinden sayılırmı?

Kodla Büyü

omerkaraca

Aktif Üye
Balıkesir ortaokullarda görevlendirme yapmıyor. bundan dolayı lise tercihi söz konusu olucak.
Eğer lise tercihim olursada btr görevlendirme olduğu içi mebbisde görevlendirme bölümüne lise ismi yazılacak
bundan dolayıda iliçi süresinde 3 sene şartı tamamlanmamış olacak bu bir senaryo
okulda 15 saat derse giriyorum ama lise derse bile girmediğim halde mebbisde muhtemelen lise işlenecek ve tayin durumunda kurumdaki görev süresi 3 sene değil ifadesi ekrana gelicek
şimdi bilen varsa bu durum olası bir durummudur. forumda mebbisten sorumlu arkadaşalar varsa bu görevlendirmeler bu şekildemi işleniyor?

kadronun bulunduğu okul esas alınır mantıken
görevlendirmelerin bir önemi yok.

Ya kaç zamandır sabrediyorum ama, bu dediğiniz şeytanın aklına gelmez ya, siz resmen eşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorsunuz. o bahsettiğiniz il içi maddesi, farklı okullarda görevlendirme çalışırsan için , lütfen düzgün okuyun sonra yazı yazın ya,sizin ettiğinizi ömer dinçer etmedi :verymad:

serkanaytekin' Alıntı:
Ya kaç zamandır sabrediyorum ama, bu dediğiniz şeytanın aklına gelmez ya, siz resmen eşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorsunuz. o bahsettiğiniz il içi maddesi, farklı okullarda görevlendirme çalışırsan için , lütfen düzgün okuyun sonra yazı yazın ya,sizin ettiğinizi ömer dinçer etmedi :verymad:

biraz daha saygılı
yazımda farklı bir okulda görevlendşrşleceğini yazdım zaten

2012 yılında farklı okulu kabul etmiş
2010 ve 2011 yılında "bulunduğu eğitim kurumunda" ifadesi var
bizim görevlendirmeler mebbise işlenince görev yerimiz değişir ve o okulun puanını alırız
şimdi asıl burada dikkat edilmesi gereken kendi okulunda çalışıyorsun zaten ekstra başka okula gidiyorsun
ama kişi mebbise işlerken başka okul girerse sistem bunun ayrımını yapamaz gerçi ilçi zamanında bu olayı çözmek için koşturmaca yaşamak istemediğimden mebbis yönetici varmı diye sormuştum?

karaca hocam afedersin, bir hışımla yazmışım, sözüm size değil ancak öyle öğretmen arkadaşlar var ki adamı atletinden çıkarırlar.

Geri