Btr iken midir yardımcılığı gorevlendirmesi

Kodla Büyü

taatoo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar Btr onayı alındı ama mudur gittiğinden mudur yardımcısı mudur oldu ve mudur yardımcısı olmam konusunda istek var
Şimdi mudur yardımcısı olarak gorevlendirildigimde Btr otomatik olarak düşüyor mu yoksa Valilikten falan iptali için bi islem yapmak gerekirmi

Aynı durum benim başıma geldi. hocam yazı valiliğe gidiyor mu bilmiyorum ama benim durumda ilçe otaomatikman düştüğüne yönelik yazı gönderdi diye biliyorum ama ben sadece müdür yardımcılığını istiyorum şeklinde bir dilekçe yazdım başka bir şey yapmadım.

Teşekkürler arkadaşlar ozaman mudur yardimcilik görevlendirmesi olunca btr otomatikman düşüyor

Hocam hiç tavsiye etmem velisi öğrencisi öğretmeni hepsi ayrı dert oluyor destek olacaklarına yap BTR ni bak işine maddi bir kazancı da yok ben oldum pişman olup bırakıyorum

Bence de btr daha iyi. Zamanında bana da müdür yard. ol dediler ama kabul etmedim. bu devirde idarecilik amelelik.

iki öğrenci kavga eder sen uğraşırsın boş ders olur göz kulak olmak zorunda kalırsın camı kırılır kapısı kırılır bi sıkıntı çıkar meb seni sorumlu tutar vs. bu devirde idarecilik yapılmaz

hocam sen müdür ol diğeri müdür yardımcısı kalsın öyle kabul ediyorlarsa ol. müdür yardımcılığı genellikle öğretmenlik yapamayan (insani olarak hizmet etmek için tercih edenler hariç) yükselmek için umut peşinde koşanların tercihi olur geneldede torpilleri yoksa ömür boyu müdür yardımcısı kalırlar. ondan sonrada bir yaşam biçimi olur müdürlükten daha avantajlı sanıp ömür boyu sürer giderler...

Ben de görevlendirme müdür yardımcılığı yaptım. Btr olarak kalmanı tavsiye ederim. Ayrıca kendi okulunda müdür yardımcılığı hiç yapılmaz.

Haklısınız hocalarimda saçma sapan mudur yardimcilarinla uğraşmaktan sıkıldım bari ben oraya çıkayım dedimektrasi nöbet ücreti olacak bide 12 saat derse girip ordan 6 saat Ekders alacam okadar

Koltuğu doldurabileceğini düşünüyorsan bir dene. Olmadı Haziran'a doğru istifa edersin.

Koltuğu doldurabileceğini düşünüyorsan bir dene. Olmadı Haziran'a doğru istifa edersin.

İstifa etmesi öyle kolay değil ki hocam yerine biri gelmezse resmen süründürüyorlar. bırakmak için kırk takla atıyorsun. Başıma geldi oradan biliyorum. Hocama tavsiyem de hiç bulaşma hocam müdür yardımcılığına kafan patlatmaya değmez ben şimdi BTR oldum çok rahatım.. Müdür yardımcılığı için bir daha asla diyemem ama bütün çareler tükenirse belki tekrar olabilirim. Yoksa yanına bile yaklaşmam.

Haklısınız hocalarimda saçma sapan mudur yardimcilarinla uğraşmaktan sıkıldım bari ben oraya çıkayım dedimektrasi nöbet ücreti olacak bide 12 saat derse girip ordan 6 saat Ekders alacam okadar
hocam madem müdür gitmiş sen müdür ol öyle kabul et, mdüür yardımcısı niye müdür oluyormuş git sendikanla milli eğitimle konuş en çok senin hakkın hazirana kadar dene bak yaparsan devam edersin yoksa müdür yardımcısı olup önceki müdür yardımcının ameleliğini yapacaksın resmen.

Arkadaslar dediklerinizi düşündüm yardimci olmaktan vazgeçtim btr ye devam dertsiz başıma dert almaktan son anda caydim
en doğru kararı vermişsin sonuçta görevlendirme ve kendi arkadaşlarına karşı kötü olacaksın, yarın öğretmenler odasına tekrar girmen gerekecek herşey o zaman daha farklı olacak o yüzden doğrusu senin yaptığın.
ha sana müdürlüğü verirler o zaman eyvallah dersin hazirana kadar denersin aklına yatarsa devam edersin.

Hocam görevlendirme müdür yardımcılığında 12 saatte derse girsen yine haftalık 18 alıyorsun kadrolu müdür yardımcısı olmayınca o hakkın yok

Hocam görevlendirme müdür yardımcılığında 12 saatte derse girsen yine haftalık 18 alıyorsun kadrolu müdür yardımcısı olmayınca o hakkın yok
HADİ YA ONU BİLMİYODUM HOCAM YANLIŞ BİLGİLENDİRDİLER HERHALDE NEYSE DOĞRU KARARI VERDİM SONUÇTA:D HEPİNİZE DEĞERLİ FİKİRLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

Boşver hocam en iyisini yapmışsın. Ben de yaptım mudur yardımcılığı zor kurtardım kendimi. Bana şu faydası oldu bir daha kafamda mudur yardımcılıgı ile ilgili olsam mi olmasam mi diye bir soru kalmadı.

Geri