Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

btr için kaç bilgisayar olmalı?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında zensu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. zensu

zensu Aktif Üye

merkeze yakın bir ortaokulda 15+1 lik labda 12 blgisayar aktif olarak çallışıyor, BTR olarak görevlendirmede herhangi bir sorun olurmu?

2. hakand77

hakand77 Süper Üye Süper Üye

yok hocam sayının bir önemi yok...

3. fgur

fgur Seçkin Üye Seçkin Üye

peki 20 saat derse giren biriyle hiç derse girmeyen arasında nasıl bir fark olacak, performansta illaki fark olacak, benim gibi dersi çok olan birisi nasıl yetişecek o kadar işe?

4. erat76

erat76 Aktif Üye

5. tolgahan0010

tolgahan0010 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam iş miş değil olay. rehberlik diyor. sende 20 saat dersinde rehberlik edersin çocuklara. nereden neyi çıkartıyorsunuz anlam veremiyorum. 15 saat derse giriyorum o kadar dediğin işe yetişecek hatta arkadaşlarla sohbet edecek kadar da vaktim bile kalıyor. şu yetişemediğin işin tanımlamasını yaparmısın hocam lütfen

6. faruk8542

faruk8542 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

mesela diyorki format atarken bt reberlik saati sona erdi. ben ne yapacağım. fişi çekip evime mi gideceğim yoksa bekleyip bitsinmi diyeceğim demek istiyoor.. :mrgreen:

7. fgur

fgur Seçkin Üye Seçkin Üye

işin tanımını ben niye yapıcam arkadaşım sana, ilgili yazıda tanım var. Gelecekte o akıllı tahtalarla ve tabletlerle ne gibi sıkıntılar yaşayacağımızı ve hepsinin başımıza kalacağını öngöremiyorsanız o sizin probleminiz, Biz formatör olarak her türlü ameleliği yapmadıkmı şimdiye kadar,Ne rehberiliği arkadaşım, biz oturduğumuz yerden sınıf öğretmenine rehberlik edeceğiz oda gidip akıllı tahtanın problemini çözecek öylemi... walla bravo, hayal gücünüze sağlık. formatörlük görev tanımında varmıydı bizim tamircilik yapacağımız? Yoktu ama biz o işleri şimdiye kadar nasıl yaptıysak bundan sonrada öyle gider hiç sevinmeyelim, yapmak zorunda bırakılacağız bir şekilde, okullarda bir teknik servis çalışmadığı sürece biz teknik servislik yapacağız arkadaşlar bundan kurtuluş yok. Bir süre garanti kapsamında olacak cihazlar ama garantileri bittiği anda elektronik çöplüğünden başımızı nasıl kaldıracağız doğrusu merak ediyorum.

8. tolgahan0010

tolgahan0010 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam gelecekte bilgisayar dersi diye bişey kalmayacağı için merak etme sende, bende, oda, buda, şuda 0 saat derse gireceğiz. fark kalmayacak. bu senelik idare et artık. yettiğin yere kadar yetişirsin kasmaya gerek yok.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal