BTR Görevlendirmesinden Sonra Atama Yapılırsa ? Son gün yardım

Kodla Büyü

buzozgur

Aktif Üye
Merhaba,

Bir ÇPAL de bilişim alan şefiyim. Alan bu sene hiç öğrenci almadığı gibi geçen sene son öğrencilerini mezun etti ve dolayısıyla ben norm fazlası olucam norm güncellenince. okulumuzda 8 derslikte kurulu akıllı tahta var, 3 sınıf aktif ve 34 öğrenci var. Ağ altyapısı vs. herşey var. Yarın BTR Görevlendirme başvurusunun son günü, başvurmayı düşünüyorum.

Ancak bu 8-12 Eylül arasında il içi tercihleri de var. Sormak istediğim, BTR görevlendirmesi yapılır mı? Ben il içinde istediğim okul açılırsa yazmayı düşünüyorum. bu da aynı ilçede. BTR görevlendirmesinden sonra o okula il içi atamam çıkarsa görevlendirmemi iptal ettirebiliyor muyum? Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Gideceğiniz okul da aynı ilçe olduğu için devam etmenizi isteyebilirler sayın hocam. İl koordinatörü ile görüşmenizde fayda var.

Sayın hocalarım öncelikle cevaplar için teşekkürler. Şimdi bu il içi ve btr aynı zamana denk geldi. normalde tayin çıkınca görevlendirme otomatikman düşüyor ancak bu sefer görevlendirmenin tayinden önce çıkma ihtimali var. 7 eylülde btr başvurusu 8 eylülde il içi yapacağım. Bu durumu il koordinatörüne sorduğumda onay çıkmadan söylerseniz iptal edebiliriz demişti. Ancak resmiyette böyle bir hakkım var mı, sonuçta btr başvurusunu il içi tercihimden önce yapmış olacağım.

Geri