btr görevlendirmesi?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım 5/A 5/B 6/A 7/A 8/A şubelerinin olduğu bir okula çalışmaktayım. ortaokul 5 şubeli ancak ilkokul ile aynı bina kullanılmakta ve toplam 9 sınıfta(bilişim sınıfı dahil) akılla tahta kurulu. bu okula btr görevlendirmesi yapılır mı? en son yayınlanan kriterlerde 8 şubede akıllı tahta olması gerekli diye biliyorum da acaba sadece ortaokul için 8 şube mi yoksa okul geneli mi düşünülür? bilgisi olan var mı?

hocam normalde sistem sizi ilk ve orta bir olduğunuza bakmıyor. fatih projesi şuanda ortaokul ayağında devam ettiği için sizin kadronuzda ortaokulda olduğu için ortaokulda ki şube sayısına bakılıyor. sizin burada şube sayısı 5 olduğu için sıkıntılı. ama şöyle bir durum var ortadada ilk orta bir olan bir binada görev yaptığınız gibi bir gerçek var. zira siz o binada sadece orta okulların akıllı tahtalarına bakacam branş öğrertmenlerine eba konusunda yardımcı olacam derseniz size olmaz diğerlerinede bakmanız lazım derler bana öyle demişlerdi. sizde ilinizle konuşun durumu okulların birleşik olduğunu tahta sayınızın fazla olduğunu öğretmen sayınızın yeterli olduğunu belirtin zira sizi kendi okulunuza vermeleri lazım. ama prosedüre göre olmaz da diyebilirler ilde kilerin insiyafine de bakabilir durum. ama siz bastırın kesinlikle.

ilk ve ortaokul beraberse toplam tahta sayısına bakılır hocam.bulunduğunuz okulda btr olabilirsiniz.

Degisen son Yönetmeliğe baktim akıllı tahtanin bulunmadığı fatih p. Kapsaminda olan ortaokullara gecen yıl gorevlendirme yapıldımı bilgisi olan varmı arkadaşlar (geçen yıl gorevlendirme askerlik dolayisiyla 2 dönemde alamadım soruyu sorma amacım bundan dolayıdır)

kocaeli btr başvuruları başlamış milli eğitimin sitesinde duyuru var arkadaşlar. 7 eylül son duymayanlara duyrulur :+1:

Hocam benzer durumda olan eşim için il btr ile gorustugumde ikisi ayni binada olduğu için beraber değerlendirilir denmişti, daha sonra zaten öğrendim ki ilkokullara etkileşimli tahta gelmemiş gelen 13 tahta ortaokul envanterine kayitliymis. Siz de bunu bir öğrenin belki hiç endişe edecek durum yoktur.

Geri