Btr Görevlendirmeleri 18 Haziranda Son Buluyor 2 Temmuza Uzatma Yok

Kodla Büyü

tarumoloji

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Btr görevlendirmeleri 18 haziranda son buluyor 2 temmuza uzatma yok.

İl koordinatöründen gelen mesaj :
Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinden alınan bilgiye göre; Türkiye genelinde öğrenciler, 2020-2021 eğitim öğretim yılı karnelerini 18 Haziran'da alabilecek; 2 Temmuz'a kadar okullardaki telafi programına isteğe bağlı olarak katılabilecek. Buna göre BTR görevlendirmeleri uzatılamıyor. İyi çalışmalar.

ayrıca 18'inden sonra canlı ders yok, 2 haftalık isteyen öğrenci ve öğretmenlere (önce öğrenci isteyecek, ama diyelim ki öğrenci istedi öğretmen istemedi, ne olacak henüz belli değil) telafi eğitimi(!) olacak. Yazın da kurs niteliğinde çalışmalar olacak sanırım, bakan beyin (canımcım, bakancım) söylediğine göre. Ayrıntıları umarım 2 temmuzdan önce öğreniriz.

ayrıca 18'inden sonra canlı ders yok, 2 haftalık isteyen öğrenci ve öğretmenlere (önce öğrenci isteyecek, ama diyelim ki öğrenci istedi öğretmen istemedi, ne olacak henüz belli değil) telafi eğitimi(!) olacak. Yazın da kurs niteliğinde çalışmalar olacak sanırım, bakan beyin (canımcım, bakancım) söylediğine göre. Ayrıntıları umarım 2 temmuzdan önce öğreniriz.
Ayrıntıları bir gün öncesinden akşam saat 22.00'da yaparlar hocam merak etmeyin.

Benim mebbiste görevlendirme bitiş 30 Haziran görünüyor.
bt.PNG

Hocam 18 inden sonra canlı ders olmadığını hangi resmi yazıdan çıkardınız. Benim mi dikkatimden kaçtı acaba

Hocam 18 inden sonra canlı ders olmadığını hangi resmi yazıdan çıkardınız. Benim mi dikkatimden kaçtı acaba
18inden itibaren karne verilecek denilen yazıdan, 18'den sonra isteğe bağlı telafi yazılarından anlaşılıyor. Karne verdikten sonra canlı ders yapmanın ne mantığı var?

18inden itibaren karne verilecek denilen yazıdan, 18'den sonra isteğe bağlı telafi yazılarından anlaşılıyor. Karne verdikten sonra canlı ders yapmanın ne mantığı var?

Daha dip bir soru aklıma geldi: İlk dönemki yüksek notlar geçerli olduktan sonra artık bu saatten sonra da ders yapmanın ne mantığı var demek lazım.

Daha dip bir soru aklıma geldi: İlk dönemki yüksek notlar geçerli olduktan sonra artık bu saatten sonra da ders yapmanın ne mantığı var demek lazım.
daha dip değil ama haklı bir soru diye düşünüyorum: İlk dönem sınav yapmadığın derslere derse katılım puanı verdirdiğin halde, 2. dönem niye aynı biçimde not verdirmiyorsun? 1. dönem ders işlendi uzaktan, 2. dönem de uzaktan işlendi kendi dersimiz açısından bakalım, 2. dönem niye bir ölçme değerlendirme yapmıyorsun? 2. dönemki ölçme değerlendirmeyi yap ki 1. dönem çeşitli nedenlerle notu olmayan öğrencinin (sosyal medyada yani facebook idareci gruplarında soruyorlar, ilk dönem öğrencinin notu girilmemiş, bize geldi napcaz, öğrenci okul türü değiştirdi, o seçmeli ders bizde yok napcaz vs.) 2. dönem de notu olacağı için parantez içindeki gibi sorularla uğraştırma milleti. Ölçme değerlendirmeyi bir "eğitim kökenli bakan" gördüğünüz gibi mahvetti. Yani şunu da gördük bence: Eğitim kökenli bir bakan bile eğitimi istenilen seviyeye getiremiyor, bir yerlerde sorunlar devam ediyor.

genel itibariyle 18 haziranda bitiyor ihtimal sonrasinda seminer dönemi olacak telafi dersi olan derse gidicek olmayan oturacak yada uzaktan alacak semineri cok kasmaya gerek yok en kötü seminer olmaz telafimiz olmaz ekders almayiz bu kadar derin düsünmeye gerek yok arkadaslar salın gitsin büyüklerimiz daha iyi bilir diyerek.

genel itibariyle 18 haziranda bitiyor ihtimal sonrasinda seminer dönemi olacak telafi dersi olan derse gidicek olmayan oturacak yada uzaktan alacak semineri cok kasmaya gerek yok en kötü seminer olmaz telafimiz olmaz ekders almayiz bu kadar derin düsünmeye gerek yok arkadaslar salın gitsin büyüklerimiz daha iyi bilir diyerek.
Hocam aynı fikirdeyim, yalnız rehber öğretmenlere(normal okul rehber öğretmenlere) ayrıca yazı gelir 2 Temmuz'a kadar ödenmesi diye.. O biraz koyuyor işte:)

Mantık? Hocam mantık bu kurumu terkedeli çooook uzun zaman oldu. Adı canlı ders olur telafi olur yada başka ne olur bilmiyorum ama bildiğim bişey varsa oda 2 temmuza kadar bizi boş bırakmazlar

Mantık? Hocam mantık bu kurumu terkedeli çooook uzun zaman oldu. Adı canlı ders olur telafi olur yada başka ne olur bilmiyorum ama bildiğim bişey varsa oda 2 temmuza kadar bizi boş bırakmazlar
boş kalmak istemeyene bakanlık haricide görev verilir yeterki iş yapmak istesin istekli ve gönüllü olsun.:D

Geri