btr görevi

Kodla Büyü

ozkan16

Site Gezgini
benim kadrom ilçe milli eğitimde. iki okula görevlendirildim ve toplam 10 saat derse giriyorum. ayrıca evime yakın olan üçüncü bir okula da btr görevlendirmem yapıldı.
sorum şu,
diğer iki okulda derse girmeye devam edecek miyim?
yoksa sadece btr görevi mi yapacağım?

Derslere girip ders bitiminden sonra veya önce boşluğunuza göre diğer okulda da btr görevini yapmanız gerekir. Tabi her şey btr ek dersini yazacak okul idaresine bağlı. Şöyle de diyebilirler 3 gün bize gelip btr yapacaksınız 2 gün diğer okullara derse gideceksiniz…

benim kadrom ilçe milli eğitimde. iki okula görevlendirildim ve toplam 10 saat derse giriyorum. ayrıca evime yakın olan üçüncü bir okula da btr görevlendirmem yapıldı.
sorum şu,
Hangi il acaba hocam?

sorum şu,
btr göreviniz varsa diğer okullardaki ders görevlerinizi iptal ettirebilirsiniz zaten bir okula dönemlik ders görevi üstü bir görevlendirmeniz yapılmış artık

sorum şu,
Hangi ilçe hocam, karesideysiniz maas karşılığı dersi ayri btryi ayrı tutuyor. Btr olup olmaniza bakmadan 3 okula bile gorevlendirme yapabiliyor.

Hangi ilçe hocam, karesideysiniz maas karşılığı dersi ayri btryi ayrı tutuyor. Btr olup olmaniza bakmadan 3 okula bile gorevlendirme yapabiliyor.
ayrı ayrı diye bir görev yoktur hocam btr başlı başına bir görevlendirmedir ya onu iptal ettireceksiniz ya dersleri burada sizin için hangisi yararlı ise kanunda o yöndedir ya baştan ders almayıp btr olacaktınız yada sonradan btr niz çıktıysa dersleri iptal ettirin malesef bazı idareciler yönetmelik kanun dinlemezler ama üst üste size yapılan görevlendirmelerin suç olduğunu siz şikayet etmeniz durumunda görevi kötüye kullanmak suçuna girdiğini de çok iyi bilirler sadece siz hak aramaya başlayınca geri adım atarlar böylelerinin hepsini Allah ıslah etsin malesef her yerdeler zaten bu tipler adam gibi öğretmenlik yapamadıkları için yada küçükken ailede dışlandıkları için veya cinsel tacize maruz kaldıkları için bastırılmış iç dünyalarını örtmek için unutmak için veya kendilerini diğer insanlara böyle kabul ettirdiklerini düşündükleri için idareci olurlar kendilerine insanların işi düşsün nasıl yokuşa sürülünce insanların üzüldüğünü zor duruma düştüğünü görünce zevk alıyorlar bu gerçektir psikolojileri malesef böyle böylelerini tek paklayacak olan şey odalarının kapısını içeriden kilitleyip Allah ne verdiyse bir temiz ondan sonra hiç birşey olmamış gibi çıkmak şikayet ederse her durumda kendi suçlu çıkar tahrik var çünkü

Geri