Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BTR ders saatlerim

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında aziz.gumus tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. aziz.gumus

aziz.gumus Aktif Üye

Ben kendi okulumda norm fazlasıydım, hiç dersim yoktu.
    İlçedeki A lisesine görevlendirildim. 9 saat dersim var. Aynı binada bulunan B lisesinde de 4 saat ders ile sınıf-kulüp-nöbet verilmişti.
    A lisesine BTR olarak gorevlendirmem yapıldı. Şimdi ben sadece görevlendirmemin yapıldığı A lisesinde derslere girip btr görevini mi yaparım? yani B lisesindeki dersler ve gorevlerim biter mi?

2. tcoalngsau

tcoalngsau Süper Üye Süper Üye

tahminim şöyle,

15 saat nerede olursa olsun sizi derse sokarlar.isterse 5 okul olsun..nöbet kulüp zart zurt onlarıda kaldırmaları gerek hakkınızı arayın.

3. aziz.gumus

aziz.gumus Aktif Üye

büyük olasılıkla dediğiniz gibi mevcut derslerime devam edeceğim.
    btr yazısındaki 2. maddede: "Bu görevi yapacak öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi yürütecektir" yazıyormus.
    ama nöbet-kulüp-sınıf görevlerini kesinlikle geri almalarını isteyecegim. gerekirse dilekçe yazacağım.

4. fairy41

fairy41 Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar BTR görevlendirmesinde kaç saat ders verebiliyorlar? Formatorken en az 6 en fazla 10 saatti. BTR ile bu sınırlama kaç oldu? Resmiyette nerede yer alıyor

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal