BTR başka ilçe istenebiliyor muyuz?

Kodla Büyü

ozcankurucu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
böyle bir hakkımız var mı ya da başka ilçe de görevlendirmesi yapılan arkadaşlar var mı acaba.

yazıya göre bunun için öncelikle il merkezinde çalışmanız gerekiyor ve merkez ilçeler arası istekte bulunulabiliyor. ancak ilçenizde btr açığı olmaması ve isteyeceğiniz ilçede ise açık olması gerekiyor. aksi durumda isteseniz de il mem başka ilçede görevlendirmez ya da benim düşünceme göre görevlendirmemesi gerekir.

Bizim il koordinatörünü aradım sordum olmaz dedi ben Merkez'den kötü bir ilçeye özel bir durum nedeniyle görevlendirme istedim yinede olmaz dedi bakalım başka iller ne der orasını bilemem

o zaman başvuru formunda neden ilçe/okul ismi istemişler. bunu sorun koordinatörünüze.

Tercihedebileceğimiz okulların listesi var mı ki? Kafamıza göre mi yazıyoruz yoksa...

Ben de merak ediyorum. Neye gore tercih yapicaz? Ankara belli oldu mu? Bir de cahilligimi bagislayin ama formator olmayanlar da basvurabilecek mi? Ilk sayfada yazanlar kafami karistirdi. Bir de ne zamana kadar basvuru formunu vermemiz gerekiyor? Ilk haftalar ogretmen olmadigi icin fen derslerine girdim. Bu hafta itibariyle 11 saat dersim var. btr ogretmen olmak zorundayim. :(

Geri