BTE ÜYELİK?

Kodla Büyü

eras63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ÜYE OLACAKTIM AİDATI GÖRÜNCE ÜYELİKTEN VAZGEÇTİM ACABA HERKES Mİ BÖYLE DAVRANIYOR VEYA BU PARAYI ÇOK GÖRMEMEK Mİ LAZIM PARAYA TAKILMAMAK MI BÖYLE İSE BTE NASIL ÜYE KAZANACAK YA DA ARTTIRACAK..YA DA NEDEN YILLIK AİDAT? SİTEYİ İNCELEDİM BİR AÇIKLAMA GÖREMEDİM..YA DA BEN Mİ GÖREMEDİM.ARKADAŞLARDAN İLGİLİ V BİLGİLİ OLANLAR SİZCE?

Hocam takıldığınız üye ücreti 10 TL
Neticede belirli giderleri var onu da açıklamışlardı.
Bizim köyün derneği senelik 100 TL topluyor ne var ki yani

eras63' Alıntı:
ÜYE OLACAKTIM AİDATI GÖRÜNCE ÜYELİKTEN VAZGEÇTİM ACABA HERKES Mİ BÖYLE DAVRANIYOR VEYA BU PARAYI ÇOK GÖRMEMEK Mİ LAZIM PARAYA TAKILMAMAK MI BÖYLE İSE BTE NASIL ÜYE KAZANACAK YA DA ARTTIRACAK..YA DA NEDEN YILLIK AİDAT? SİTEYİ İNCELEDİM BİR AÇIKLAMA GÖREMEDİM..YA DA BEN Mİ GÖREMEDİM.ARKADAŞLARDAN İLGİLİ V BİLGİLİ OLANLAR SİZCE?
şaka gibisin hocam.

eras63' Alıntı:

hocam orda harcamlar acıklanıyor.mesela gaziantepte 6.uluslararası bilişim teknolojilerinde bte derneğinin standı vardı ve eminimki su anda bu derneği ayakta tutma adına ceplerinden fazlasıyla harıcıyolarlar

siz üye misiniz peki arkadaşlar? Herkes bu duyarlılıkta mı?

bende üyeyim ve bu üyelik ucreti daha yeni 10tl ye çekildi sembolik olsun uye sayımız artsın diye.. arkadaslar bence uye olmayanlar mutlaka uye olmalı...

Ben deüyeyim. Hem de 40 tl iken üye oldum, 10 lira ya konuştuğunuz para. Yazık!

mail gönderdim üyeliğin hantal olduğunu belirttim..cevap geldi:
"Merhaba;
Ücreti iban numarasına alıcı adı olarak : BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ belirterek yatırabilirsiniz. form, foto ve kimlik fotokopisini de tarayarak iletebilirsiniz, tatil dönüşü arkadaşlar buradan çıktı alırlar. "
ilgililere duyrulur arkadaşlar.

Hocam hesap numaranızı yollar mısınız? Her yıl size 10 TL eft yaparım ben :( Hocam çok ciddiyim

cyln' Alıntı:
ilk mesaj tamamen yapmacık ve reklam amaclı yazıldıgı gun gibi asikar...

neyin reklamını yapacak kendisinin mi?

Yoksa DERNEĞİN mi? :eek: Bizden kimse böyle yakışıksız bir şey yapmayacağına göre samimi bir fikir paylaşmış arkadaş ve en önemlisi üye olmuş :)

yukarıdan aşağıya bi okunursa ne oldugu anlasılır. sosyal mesaj vermeye calısan diziler gibi. ama basarılı diziler bu mesajı verirken farkettirmeden verirler basarısızlar aleni...
ilk mesajda 10TL için vazgeciyor.
2.mesajda duyarlılıktan bahsediyor.
3. mesajda üyeliğe kara verdiğini soyluyor
4.mesajda nasıl ücret odenecegini belirtiyor.
ve sonucu bildiriyor..
içerik bana hiç samimi gelmedi...
eras63' Alıntı:
eras63' Alıntı:
siz üye misiniz peki arkadaşlar? Herkes bu duyarlılıkta mı?
eras63' Alıntı:
üye oluyorum..arkadaşlar yaşasın BTE.. :D
eras63' Alıntı:
mail gönderdim üyeliğin hantal olduğunu belirttim..cevap geldi:
"Merhaba;
Ücreti iban numarasına alıcı adı olarak : BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ belirterek yatırabilirsiniz. form, foto ve kimlik fotokopisini de tarayarak iletebilirsiniz, tatil dönüşü arkadaşlar buradan çıktı alırlar. "
ilgililere duyrulur arkadaşlar.
eras63' Alıntı:
artık BTED üyesiyim yuppy.. :lol:

barthez' Alıntı:
Hocam hesap numaranızı yollar mısınız? Her yıl size 10 TL eft yaparım ben :( Hocam çok ciddiyim
Arkadaşım işin ciddiyetinden yoksun arkadaşım bana 10 tl yatıracağına git şu derneğe sahip çık herkes benim gibi vazifesini yerine getirmeye çalışsa bu durumda olmazdık ve benim üye numaran 000107 bundan bişey anlayabiliyor musn veya musnuz..işt sizin gibiler fazla olduğu için anca konuşurusunuz..ben konunun önemine dikkat çektim ne reklamdan bir kazancım var ne de bte derneğinin sizin gibilere ihtiyacı..

fedakar birkaç insan bizi bir çatı altında toplamak için dernek kuruyorlar,üye sayısı henüz 100küsür!..
burada tartışılan aidat vs..
teşbihte hata olmaz diye söylüyorum: "Bizden bi cacık olmaz"

uyelik269' Alıntı:
fedakar birkaç insan bizi bir çatı altında toplamak için dernek kuruyorlar,üye sayısı henüz 100küsür!..
:+1: :alkis:

eras63' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:
:+1: :alkis:

Hocam sen niye :alkis: yapiyorsun ki anlamadim.
Aidat icin vazgecen sen buna karsin yazilan mesaja :alkis: yapan yine sen

Geri