BT ve Yazılım Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Hocam bu planlar eski basamak sistemine göre hazırlanmış. Yeni programla uyuşmuyor.

ahmetfx' Alıntı:
Hocam bu planlar eski basamak sistemine göre hazırlanmış. Yeni programla uyuşmuyor.

sanırım bunun cevabı aşağıda

KöfteHoRr' Alıntı:
Hocam TTKB'nin yayınladığı çerçeve program öğrencinin seviyeleri, ihtiyaçları gözönüne alınarak öğretmeni plan yapmak konusunda serbest bırakmış zaten. O yüzden de bütün arkadaşlar kendi okulunun ve öğrencilerinin durumuna göre bir plan oluşturmaya çalışıyor.

birde merak ediyorum da sizin çocuklar klavye tuşlarını bilerek mi geliyor da bir satır klavye tuşlarını almamışsınız. yoksa aralarda işlerim diye mi düşündünüz. alt gr tuşunu süs diye koyulmuş zannediyor benim çocuklar acaba diyorum sizinkilerin haberi varmı?

patari' Alıntı:
birde merak ediyorum da sizin çocuklar klavye tuşlarını bilerek mi geliyor da bir satır klavye tuşlarını almamışsınız. yoksa aralarda işlerim diye mi düşündünüz. alt gr tuşunu süs diye koyulmuş zannediyor benim çocuklar acaba diyorum sizinkilerin haberi varmı?

Hocam "Bilişim Teknolojilerinin Temel Kavramları" ünitesi altında "Kişisel bilgisayarın ana parçalarını ve çevre birimlerini tanır." kazanımı var.

Geri