BT ve EBİTEFO FORMATÖR ÖĞRETMENLERİN İZİNLERİ

Kodla Büyü

ertugcum

Aktif Üye
BİTEFO ve EBİTEFO ların Yarıyıl ve yaz tatillerinde izin kullanmaları konusunda iller arasında farklılıklar ortay çıkmaktadır.

BİTEFO ve EBİTEFO ların Yarıyıl ve yaz tatillerinde izin kullanmaları konusunda iller arasında farklılıklar ortay çıkmaktadır. Ancak 2009 yılında dönemin Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU ya verilen soru önergesi kapsamında verdiği cevapta "kurumda gerekli önlemler alınmak koşuluyla yarıyıl ve yaz tatillerine çıkmalarında sakınca yoktur." denmişti. Bu cevaba istinaden isteyen öğretmenler tatile çıkabileceklerdir.

http://memurlar.biz/haber/bt-ve-ebitefo ... 44752.html

bitefo yaz tatilini kullanır hocam ebitefo kullanmaz, sadece 20 gün memur izni vardır ebitefonun.

gerekli tedbirleri almak koşulu ile gidebilir diye yazıyordu sanırım. O yüzden müdrünüz bi şey demiyorsa gidebilirsiniz. yoksa program kurulucak, bilgisayar onarılcak..vb gibi işler varsa sizi göndermeyebilir diye biliyorum..

arkadaşlar okula dilekçe verip mi tatile çıkıyoruz.okul dilekçeyi ilçe ve ile mi gönderiyor.eğer öyleyse ya ilçe veya ilden olumsuz dönerse ne olur?

bu haberi ben yaptım. Ebitefo veya Bitefo farketmez isteyen kalır isteyen tedbirleri alarak izin kullanabilir.

ya arkadaşlar bugn ben de o yazıyı müdürüme verdim o da ilçedeki şube müd aradı. şube müdürü eğer fatih projesi yoksa görevlendirmesinin ekinde çıkabilir dedi. yaaa kaç sayfalık görevlendirme yazısında bir kelime fatih geçiyo deli olcammmmmm. işte 4 5 sayfalık görev listemde fatihin yeri :(

14- Ek -1 listede, BT formatOr ogretmen olarak gorevlendirilen ogretmenlere, okul no bet
gorevi(belleticilik gorevi hari~) de dihil olmak iizere, BT formatorliik gorevi ve
Bakanhglmlz Egitim Teknolojileri Genel Miidiirliigii'nce belirtilen projeler (intel
Ogretmen Programl, intel Ogrenci Programl, Yazarhk Yazlhmlan, Web Tabanh igerik
Geli~tirme Projesi, Cisco Ag Akademisi, ThinkQuest Egitim Portah, MEB E-Posta Projesi,
Microsoft Akademi, Fatih Projesi, Uzaktan Egitim, E-Konferans) dl~mda herhangi bir gorev
verilmeyecektir.

Geri