BT sınıfları için Ücretsiz Abobe Creative Suite 3 Web Premium DVD ve lisansları

Kodla Büyü
bu paketle ilgili eğitici formatörlerin kurs aldığını biliyorum (yani sanırım bu paketle ilgili) sonrada bizlere kurs verecekler diye düşünüyorum

Yaw zaten hem formatörlük yapıyoruz hem 30 saat derse giriyoruz. Ne kursa gitmesi ne öğretmenlere kurs vermesi?
İnsan olmaktan çıkıyorum galiba... Yemek yemeye bile fırsat bulamıyoruz gün boyunca geceleri uyku yok... evet çıkmışım bile.

şimdilik bizim okula gelen bir şey yok, gelse bile mevcut bilgisayarlar 256 MB RAM li, Macromedia 2004 MX i zor kaldırıyor. Öğrenci PC lerinde sistem kaynaklarını en iyi performansa göre ayarladığım ve halde, Flashta öğrenciye animasyon önizleme yaptırırken bilgisayarlar kilitleniyor.

:cry::cry:arkadaşlar ben bu programları bir türlü kuramıyorum sanırım dvdler bozuk bütün kurulumu normal bir şekilde tamamlayıp en sonda şöle dio

tek lisanas 20+1 bilgisayar için de geçerli mi?

bir de 21 den fazla bilgisayara kurabiliyoruz mu. mesela evdekine??? :?:

adıyamanada geldi ama idare şifreleri ya almadı yada kaybetti:) demo gibi kullanıyorum
seoece ögretmen bilgğisayaırna kurdum,..

Arkadaşlar şu lisans numarasını burada yayınlasanız bizde denesek.Belki işe yarar.Çünkü idarede herhangi bir lisans kağıdı yok.30 gün kullanmak istemiyorum. :(

arkadaşlar bozuk dvdleri mebe geri gönderen var mı yenisi gelio mu bozuk mozuk elimizdekinden de omayaım benim müdür ilsise taşınır demirbaş olarak da girdim dvdsiz kalmak da istemiyorum gelio mu yerine yeni dvd???

Ya bırakın arkadaşlar bu kursiyer olma heveslerini isteyen kendi kendine daha iyi öğrenebilir..Kursu verenler sizden daha mı bilgili olacak..Hep aynı basit şeyler

cool_06' Alıntı:
serefcan' Alıntı:
mustafa16' Alıntı:
ben sadece öğretmen pc ye kurdum. diğerlerine kuramadım. en az 1gb ram istiyor.

HAyır hocam eğer benim işim sadece FLASH , PS ve DW ile derseniz 1 gb uyarısı verse bile kurun takır takır çalışıyor . Ben kendimden biliyorum 512 lik pc kurdum

ben 750 ram vardı kurulmasına kuruldu ama özellikle flashı açarken bilgsayar resetleniyo.

Geri