BT Sınıfımız için Duvar Tasarımı Çalışması Yaptık

Kodla Büyü
çok güzel olmuş emeğinize sağlık. peki birkaç yıl sonra boya badana yapılması gerektiği durumlarda nasıl olucak boşta kalan yerler mi boyanacak sadece .
Zaten çok masraflı bir iş olmadı. Okulumuzda zaten her 2 yıl da bir boya basdana yapılacak kadar imkanı olan bir okul değil hocam gittiği yere kadar artık :)
Şahane olmuş hepsi ellerinize sağlık bana da esin kaynağı oldu en kısa sürede bir çalışma yapmalıyım :)
Teşekkürler. Esin kaynağı olması güzel tabii ki herkes için. Bende bir görselde görüp esinlenmiştim ;)
Ellerinize sağlık arkadaşlar, harika çalışmalar... Sizlerle bu sınıflar hayat buluyor maşallah..
Teşekkür ederim.
güzel olmuş tebrikler ama yanlış anlamazsanız etik güvenlik ve toplum konusunu işliyoruz madem sorayım: alttaki resim için izin aldınız mı hocam? sonuç olarak sizden başka kişilerde var malum... (yanlış anlaşılmasın ben çok hoşlanmıyorum foto paylaşımını o yüzden belki farkındalık oluşturabilirim diye yazmak istedim amacım kimseyi üzmek değil.)
Tabii ki izimnleri muklabilinde yayınladım ki, çalışma sürecini somut göstermek içindi...
Hocam daha renkli olabilirdi gibi. Yine de güzel olmuş emeklerinize sağlık.
Tek renk çalışmamızın nedeni, sadece imkanlardan kaynaklı... Sizler tabi okul imkanlarına göre daha renkli işler çıkarabilirsiniz.
hatta ilham aldım. ilk işim görsel sanatlar öğretmenini ikna etmek olacak:)
Herkes için ilham olsun. Her BT sınıfı görsel açıdan zengin, ilgi çekici ve verimli ders işlenen sınıflar olsun. Diğer branşlar çatlasın :) (şaka tabi)

Sınıfımın dış duvarı , gelip geçerken daha fazla görüyorlar burayı :)
duvar.jpg

Hocam duvarlar çok hoş olmuş.Arka planı nasıl boyadınız.Yardım aldınız mı?
Teşekkür ederim. Arka planı su bazlı boya ve sünger yardımıyla boyadık. Kalıpları yazıcıdan A4 kağıdına çıkarttım. Yardım derken görsel sanatlar öğretmenlerimizle beraber 3 kişi 1 günde tamamladık.

Geri