BT SINIFI ZEMİNİ

Kodla Büyü

kadiryilmazz

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar,
BT Sınıfımızın zemini çok kötü ve yenilemek istiyoruz.
Kendi sınıflarınızın zemin resimlerini atma şansınız var mı? Ya da şu şekilde olmalı diye tavsiyede bulunabilecek biri olursa sevinirim.

Hocam standart bir sınıf boyutlarında olan bir BT sınıfının zeminin yenilenmesi (Parke ile) ne kadara mal olur sizce? Teşekkürler

hocam parkeler kalitesine göre metrekare fiyatları değişiyor. orta kalite bir parke yaptırmanız yeterli. şu anda fiyatları bilmiyorum fakat sınıfınızın metrekaresini ölçüp bir çok yerden fiyat alabilirsiniz.

Hocam ben geçmiş yıllarda parke yaptırdım. Laminant. Ama çok fazla statik elektriklenme var. O yüzden muşamba tarzında olan bir zemin yaptırmayı tercih edin.
Statik elektriklenme konusunda çözümü olan arkadaşım bilgi verirse de sevinirim.

Hocam ben geçmiş yıllarda parke yaptırdım. Laminant. Ama çok fazla statik elektriklenme var. O yüzden muşamba tarzında olan bir zemin yaptırmayı tercih edin.
Statik elektriklenme konusunda çözümü olan arkadaşım bilgi verirse de sevinirim.
zemin muşamba ama statik elektriklenme benim labda da var, daha az önce çarptım pencereyi :D biraz da giydiğimiz ayakkabı ve kıyafetler etkiliyor sanırım.

evet o konuda haklısınız. ben sürekli çarpılmaya başladım. bizde geçen yıl bir atölye ve şef odasını laminat yaptık çıkarken beni çarpıyor. ama arkadaşlarda öyle birşey yok. vücutla da alakalı galiba. ama temizliği çok güzel oluyor. tek paspasla hallediliyor. bir atölyemiz daha var orası büyük o sebeple yaptıramadık.

Çok teşekkür ederim. Parke olayı biraz soru işareti anlaşılan. Zemininden memnun olan varsa zemin fotoğrafı atabilir mi sayın hocalarım.

önceki sınıfım pvc idi. egede sıcak bir ilde çalıştığım için nisan-ekim ayları arası vuran güneşin etkisi ile o pvc öyle bir koku yapıyor ki nefes alamaz hale gelmiştik. ısı durumuna göre tercihiniz değişebilir tabi

kaymayan kalebodur tarzı bir taş döşetseniz maliyetli mi olur hem sağlık hem temizlik açısından sorunsuz oluyor

Geri