Bt sınıfı virüs programı tavsiyesi?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bt sınıfında kullanılmak üzere kasmayan ve bu klasör içinde klasör oluşturan tarz virüslere önlem için kullanabileceğimiz program tavsiyeniz nedir?

BT Sınıfı için total sec 360 yada.

Mcafe total pro - 1 yıl -Sınırsı kullanıcı tavsiye ederim.

360 total security kullanılabilir ama ben yerinizde olsam deepfreeze kullanırım :)
deepfreeze kullandım bir üsre memnundum ama güncellemeler sıkıntı oluyor. Win 10 güncellemeler kapanmıyor böyle olunca her seferinde tekrar indirdiğinin fark ettim güncellemeleri ve net kulanılmaz hale geliyor.

360 hocam sıkıntı çıkarmadan işini yapıyor. Sağda ilk bilgisayar açılışında reklam çıkıyor kapatıyorsun sonra kafan rahat. Para vermeye gerek virüs programına. Deep freeze kurma w10 da sıkıntı çıkartıyor.

Bir antivirüs programı değil ama malwarebytes ile arada bir tarama yaptırıyorum. Anlık koruma için ücretli versiyonu da var. scr, musallat gibi virüsleri temizlemede iyi iş çıkarıyor

Virüs benzeri uygulamalar çoğunlukla USB veya harici bir cihaz kaynaklı. Zira web virüslerini bırakın web i bile göremiyoruz artik.
Şayet sorunu bir nebze de olsa çözerse Shiela USB Shield diye uygulama var. İşini çok iyi yapan bir uygulama, ücretsiz aynı zamanda...

Virüs benzeri uygulamalar çoğunlukla USB veya harici bir cihaz kaynaklı. Zira web virüslerini bırakın web i bile göremiyoruz artik.
Şayet sorunu bir nebze de olsa çözerse Shiela USB Shield diye uygulama var. İşini çok iyi yapan bir uygulama, ücretsiz aynı zamanda...
Drive vaccine kurmuştum tüm PC lere ne olduysa hepsi deactif hale gelmiş ve takılan flashlardan sonra 19 PC sınıfta musallattan, Exe ye virüs kaynıyor formatsız mümkün değil toparlanmaz. Temizlikten sonra bu programı kurmayı düşünüyorum

link atabilir misiniz indirmek için

Merhaba arkadaşlar faz 1 win 7 için sorunsuz çalışacak bir antivirüs programı önerebilecek olan var mı . Avast avira avg 360 vs bir çoğunu denedim ama tam koruma ücretli olduğu için pek işe yaramadılar. Bir de flash bellekler için bir tane virüs prog. İçin önerilerinizi bekliyorum

360 Total Security ve McShield. İkisi birlikte çok iyi hocam. ayrıca ayarlardan arka plan değiştirme ve yazılım yüklemeye kısıtlama getirdiğinizde deepfreeze ya da shadow defender kurmanıza gerek kalmaz.

Geri