bt sınıfı ve egzersiz?

Kodla Büyü

ugurlu.luyum

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bizim okulda 6 kişi egzersiz yapmak istiyor ve okulun fiziki şartlarından dolayı 6 sı da bt sınıfında yapmak istiyor. Aslında bir oda var ama orayı da beğenmiyorlar. Önce anlaşmaya çalıştım ama gözünü para hırsı bürümüş hanımefendiler beyefendiler istedikleri saat ve gün olsun istiyorlar yarım saat dahi eve geç gitmek istemiyorlar. Birine tamam dediğinde hepsine tamam demek zorunda kalıyorum ve 5 gün öğleden sonra bilgisayar odası kapanmış oluyor. İdarenin görevi biliyorum aslında ama idarenin umrunda değil. Okulumuzdaki öğrencilerin durumu iyi değil çoğunun bilgisayarı yok ve gerçekten o odaya ihtiyaçları var en azından haftada 2 gün öğrenciye açmam gerekiyor. Şu anda öbür tarafa geçmek zorunda kaldılar ama ben şunu merak ediyorum benim bu tarz olaylarda gösterebileceğim net bir yönetmelik vs. bişey var mı? ( bt sınıfı amacı dışında kullanılamaz gibi) Varsa paylaşırsanız sevinirim.
Not : Egzersizler şiir okuma, resim, drama gibi egzersizler yani bilgisayarları değil odayı kullanmak istiyorlar.

Hocam bende iyi niyetle geçen sene odayı bütün öğretmenlerin kullanımına sundum ama başıma gelene bak ki haberim olmadan projeksiyonu düşürüp lambasını patlatmışlar anlıyacağın 600 tl çöpe attılar. Tavrını koy idareyle anlaş açma sınıfı btr görevin varsa zaten açmak zorunda deilsin sınıf senindir.

Geri