BT Sınıfı Raporu

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Bilişim Teknolojileri Sınıfı aylık raporu ve formatör aylık çalışma raporu

Ekli dosyalar

• bt_sinifi_aylik_raporu.rar
    5.7 KB · Görüntüleme: 5,877
  • formator_aylik_calisma_raporu.rar
    2.9 KB · Görüntüleme: 6,345
Değerli arkadaşlar bu rapor 6 ayda bir okul bt sınıflarından sorumlu kişilerce bu genelde formatör ya da ilgili kişilerce doldurulup.İlçe koordinatörüne teslim edilir.İlçe koordinatörleri bu raporları toplayıp il koordinatörüne gönderir.En son olarak il koordinatörü Tüm raporları toplayıp İl Milli Eğitim MÜdürlüğüne brifing olarak Eğitek'e de rapor olarak gönderir.Normal olarak sistem hiyerarşisi ve prosedürü böyle.Ancak kaç kişi yapıyor???

okul kapanıyo işim olmaaz. zati mevcut 5000 (evet doru okudunuz) kişi olkulun.tekim. Labın üzerinden çekirge sürüsü gibi geçiyolar keratalar. raporunu tutmaya kalksam her gün yaz dur valla.
teşekkürler eline sağlık.

Hocam ilçe formatörü olmayabilir bizde de bazı ilçelerde yok.Direkt il koordinatörüne maille gönderiniz.

Yapıp postalayayım ilçe koordinatörüne...

Gerçi ellerine geçince "Bu hoca çalışkan, diğer ıvır zıvırları da kaktıralım" derler... :mrgreen:

ben de yeni formatörlerdenim. Ne kadar çok doküman varmış. Bayaa yorulcaz anlaşılan. :?
Tüm paylaşımlar için teşekkürler... :)

ghost hocam öncelikle teşekkür ederim bu form için,ancak biz bunu ne zaman gödermeliyiz onu bilmiyorum ben?
bir de şu konuda bilgi almak istiyorum her ay sonunda bt sınıfndaki tüm pc'lerin raporunu alıp yine ilçe koordinatörüne gönderecekmiyiz? formatör öğretmen için gerekli evraklar klasöründe böylebir bölüm vardı da onu nasıl yapıcaz bilmiyorum...bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar...

valla ben doldurdum dosyama kodum isteyen olursa gönderirim arkadaşlar
okdarda önemli değil
zaten tam olarak bilinen bir şey değil bu işler ama ellerinize sağlık

Ben D.Bakır dayım Bizden bu raporları aylık olarak istiyolarlar. Her ay gönderiyoruz Bunlar toplanıp Meb 'e gönderiliyormuş. İl genelinde BT sınıflarında yapılan çalışmaların durumunu görmek için alıyorlar sanırım.

Saygılar,

Ya bu raporlardan nasıl haberiniz oluyo arkadaşlar...Yani kulaktan dolma bilgilerle mi hareket edecez meb niye bilgilendrme yapmıyo anlamıyorum..Ben yeni formatör oldum Bilgisayar Bilişim'e üye olmasam bu raporların hiçbirinden haberim olmayacaktı Formatörler toplantısına da katıldık kimse rapordan bahsetmedi

gececi' Alıntı:
Yapıp postalayayım ilçe koordinatörüne...

Gerçi ellerine geçince "Bu hoca çalışkan, diğer ıvır zıvırları da kaktıralım" derler... :mrgreen:

bencede. bazı durumlarda istenmedikçe birşey yapmamak lazım. yoksa dokuz köyden kovarlar adamı. tabi ülkenin yüksek menfaatlari istisnai durumlar. :)

BEN ÜCRETLİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİYİM OKULUMUZDA FORMATÖR ÖĞRETMEN YOK AMA BİR TOPLANTI YAPILDI VE MÜDÜR BENİM ADIMI VERMİŞ GİTTİM BENİMDE BU RAPORLARI HAZIRLAMAM GEREKLİMİ ACABA

Re:

seyyah35.5' Alıntı:
Ya bu raporlardan nasıl haberiniz oluyo arkadaşlar...Yani kulaktan dolma bilgilerle mi hareket edecez meb niye bilgilendrme yapmıyo anlamıyorum..Ben yeni formatör oldum Bilgisayar Bilişim'e üye olmasam bu raporların hiçbirinden haberim olmayacaktı Formatörler toplantısına da katıldık kimse rapordan bahsetmedi

Malesef mevzuat konusunda birliktelik olmadığı için farklı illerde farklı uygulamalar oluyor bu da elbette kafa karıştırıyor. Aylık rapor, eğitim etkinlikleri raporu, bts kullanım süreleri, dönem sonu çalışma raporu, okul izleme formları, formatör izleme ve performans raporları, okul bilgi formu, arıza kartları, sicil kartları, tutanak klasörü vb.. Eğitici Formatörünüz bu konuda sizlere bilgi vermiş olmalı.
BT Formatörü olarak yaptığımız iş ve işlemlerden birilerini haberdar etmeliyiz mevzuat gereği. Yoksa yıl boyu ne yaptığımızı nasıl gösereceğiz ki! Raporlar sayesinde kimsenin görmediği(!) ama bizim binbir emeklerle yaptığımız çalışmaları somutlaştırmış oluyoruz.

şimdi biz bu raporların hangisini her ay hangisini 6 ayda bir göndericez anlamadım.cevaplar mısınız.

Geri