BT Sınıfı Olmayan Okullar İçin Yıllık Plan Hazırlayan Var Mı

Kodla Büyü

patlıcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Maalesef BT sınıfım yok ve paylaşılan planları uygulamam imkansız. Bu şekilde plan hazırlayan varsa paylaşabilir mi?

Hocam ben geçtiğimiz senelerde Bt sınıfsız yerde çalışmıştım. Gelen müfettiş bu programın altına bunu belirt demişti. işte "okulda BT sınıfı olmadığından dolayı dersler teorik olarak işlenecektir." falan filan diye.

Çok saçma değilmi hocam yaa..?
Peki hocam akıllı tahtayı uygulama olarak gösteremezmiyiz..?

hocam yeni lab beklemeyin verilmeyecek. tabletler dağıtılacağı için yeni bt sınıfı kurulmayacak. bt sınıfı olmayanlar içinde plan bulamazsınız. kendiniz hazırlamalısınız

Bana da labsız sınıf ıcın 5 ve 6.sınıflar ıcın yıllık plan lazım ya.yâpan arkadaşlar varsa paylasırsa sevınırız.

Bana da labsız sınıf ıcın 5 ve 6.sınıflar ıcın yıllık plan lazım ya.yâpan arkadaşlar varsa paylasırsa sevınırız.

Bilişim Teknolojileri dersi LABSIZ yıllık plan 2013-2014
Geçen sene forumda paylaşımlardan birinde bulup kullanmıştım. üzerinde birkaç değişiklik yapmıştım bu senenin tarihleri ve tatilleri düzeltilmemiştir.
https://yadi.sk/i/a9ltEDODbVdxJ

Milli eğitim bakanlığının bizi düşürdüğü bu halden nefret ediyorum. Bilgisayar labı olmadan ders işlemek gerçekten işkence.
öğrencilere tablet dağıtacakları paraya her okula bir bilgisayar lab ı açabilirlerdi.

geçen yıl bu siteden almıştım sağolsun arkadaşın biri hazırlamıştı. şimdi takvimi güncelledim yine aynısını kullacağım. bt sınıfı olmayan arkadaşlar buyrun hoşunuza giderse kullanın.

Ekli dosyalar

• 5sınıf bilişim 2014-2015.rar
    13.8 KB · Görüntüleme: 1,035
neeey' Alıntı:
geçen yıl bu siteden almıştım sağolsun arkadaşın biri hazırlamıştı. şimdi takvimi güncelledim yine aynısını kullacağım. bt sınıfı olmayan arkadaşlar buyrun hoşunuza giderse kullanın.
Teşekkürler hocam.

neeey' Alıntı:

Ben de bunu kullanıyorum. Geçen senede kullanmıştım. Başka türlü olmuyor.

Çok teşekkürler, elinize sağlık.Bt sınıfı olmayınca pek alternatifimiz olmuyor.

neeey' Alıntı:

Arkadaslar benm de bt sınıfım yok, biraz geç yapılan bir paylaşım oldu ama planı kendim hazırladığım için bu kadar sürdü. Tabiki mükemmel olduğunu iddia etmiyorum, bu işin uzmanı değilim, kendimce bişeyler yapmaya çalıştım. Kullanmak isteyen olursa buyursun diyorum:)

Ekli dosyalar

• 5.sınıflar.rar
    553.4 KB · Görüntüleme: 345
Geri