Bt sınıfı olmayan okulda DYK açılabilir mi?

Kodla Büyü

Beyzaekz

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar bu dönem dyk açabiliyoruz inşallah. Bi arkadaşın müdürü bt sınıfı olmayan okullarda dyk açılmıyor deyip dersi listeye eklememiş. böyle birşey var mı? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Böyle bir şey yok. En azından geçen sene yoktu. Ben açabiliyordum, müdür de "aç" demişti ancak kendim isteyerek açmadım. BT sınıfı olmadan 40 dk'lık dersi işlemek zor gelirken hafta sonu çocuklara ne anlatılır acaba çok merak ediyorum. Akıllı tahta ile de bir yere kadar. Uygulatmadan çok sıkıcı oluyor. Eğer kurs açma durumun varsa BT sınıfı olmadan nasıl ders işleyeceksiniz çok merak ediyorum. Mantıklı şeyler söylerseniz ben de açmayı düşünebilirim. :wink:

Bt Sınıfı ile DYK'nın hiç bir ilişkisi yoktur. Bt sınıfı yok diye dersi de kaldırsın o zaman o müdür.

Hocam kursa 10 öğrenci geliyor 3 bilgisayar götürüyorum bu bazen dört oluyor hiçbirşey bilmeyen öğrencilerime kodlama öğretiyordum. Btrim okulda sekiz saat mat dersine giriyor yani kendi dersimi hiç işlemiyordum hem bt anlatmayı unutmamak hem de çocuklar birşeyler öğrensin diye açmak cazip geliyor. Benim durumum bu. Ayrıca resime müziğe kurs açılan okulda bt ye niye açılmasın bu haksızlığa da uğramak istemiyorum. Dersimi önemsemek zorundalar.

Geri