bt sınıfı öğrenci koltukları

Kodla Büyü

turkuazalacam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bt sınıflarındaki öğrenci koltukları kırılıyor. Bunlar da genellikle tekerlerle beraber plastik kısım kırılıyor. Bunun tamirine çözüm bulan arkadaşımız var mı acaba?

Ben formatörken koltukları kaldırmıştım. yerine küçük tabureler koymuştum. o koltuklar çok büyük ve fazla yer kaplıyordu birde sınıflar kalabalık olunca 24 bilgisayarlı BT sınıfında her 2 öğrenciye 1 bilgisayar düşüyordu ve öğrenciler o koltuklarda sığmıyorlardı.

sözde garanti kapsamında bu koltuklar.
ama şirketi 5 defa aradım . geleceklermiş...
BT sınıfı avrupa yatırım bankası( exper bilgisayarlardan) kaynaklı.

exper firmasını arayıp durumu söyleyin yedek gönderiyorlar.İki koltuk kırıldı laboratuvarda .aradım 5 tane yedek yolladılar tekerlek kısmını ve vidalarını.

teşekkürler arkadaşlar. garanti kapsamında olduğunu bilmiyordum. telefonu kaç? bir de onu yazarsanız sevinirim.

Ben Yibo da görev yapıyorum. O nedenle imkanlar diğer normal okullara göre daha ii. Bizde kaynak makinası var vede okulumuzn bir teknisyeni mevcut. Adam iyi bi tamirden geçirdi vidalı olan yerleri kaynattı artık sorun omuyor. Tabi öğrencilere hiçbirşey dayanmaz ama biraz daha uzun ömürlü oldu.

EXPER 444 0 140 ... önce 1. tuşa basacaksın sonra 2.tuşa yanlış hatırlamıyorsam gerçi dinlerken seni yönlendirir ona göre sırayı takip edersin.:)

yeni tekerlekler alıp onları tekrar taktırmak bir süre seni idare edebilir hocam ama fazla uzun ömürlü değil

prentice' Alıntı:
yeni tekerlekler alıp onları tekrar taktırmak bir süre seni idare edebilir hocam ama fazla uzun ömürlü değil
bu konuda haklısınız ama kendimce bir yol buldum artık daha rahatım.her kasaya numara yapıştırdım 1-2 diye.koltukların arkasına da kasa numaralarını yazdım her kasaya 2 koltuk yani 1/1-- 1/ 2 diye sınıf listesine göre oturuyorlar.birşey olursa listeye bakıyoruz çağırıyoruz oturanları ..çoçuklar çekindiklerinden koltuklara daha özenli davranıyorlar

basbag' Alıntı:
Ben formatörken koltukları kaldırmıştım. yerine küçük tabureler koymuştum. o koltuklar çok büyük ve fazla yer kaplıyordu birde sınıflar kalabalık olunca 24 bilgisayarlı BT sınıfında her 2 öğrenciye 1 bilgisayar düşüyordu ve öğrenciler o koltuklarda sığmıyorlardı.
Bende bu okulda göreve başaldıktan sonra tüm koltukları kaldırdım. yerine tabure aldım çok rahat oldu ve BT sınıfım çok düzenli oldu. her masaya iki tabure onuda altına koyuyorlar çok düzenli görünüyor.

Bendede aynı sorun var. bende yorumlarını uygulayacağım teşekkür ederim.

Arkadaşlar 444 0 140' ı aradım. gerekli bilgileri verdikten sonra ilgilikuruluşun ilgileneceğini söylediler. sonucu ben burada yayınlayacağım. Görüşlerini yayınlayan bana yol gösteren tüm arkadaşlara teşekkürler. gerçekten bana yardımcı oldular. okulumuzun geliri zaten sıfır seviyesinde. servis yenilemese sandalyeler kalacak. bakalım sınucu bekleyeceğiz.

AYNI SORUN BENDE DE VAR..COCUKLAR SANKI LNAPARKTALAR BEN BAKMIYORSAM EGER KESİNLİKLE DÖNMEYE BAŞLIYORLAR KOLTUKLARDA..KOLTUKLARDA MASLLAH SÜPER KALİTELİ..

aynı sorun bizim labtada var. her hafta 1 yada 2 sandalye vidaları gevşeyip çıkıyor. hizmetliler yapıyor,sıkıştırıyor vidaları. tabi bu geçici çözüm. henüz kırılan olmadı ama olursa firmayı arayacağım. keşke tabure gönderselerdi.

Arkadaşlar bende şimdi 4440140 nolu telefonu aradım bi form doldurdular. İlgili bölümün bizi arayacağını söylediler. Bakalım aramalarını bekliyorum.

aynı sorun bizde de var:) sandayelerin vidalarını ne kadar sıkarsan sık belli bir süre sonra pıt diye düşüyorlar. ben de sene başında kasa numaralarına verdiğim numaranın aynısını 2 sandalyeye verdim. o bilgisayarda oturan kişi 2 sandalyeden de sorumlu oluyor. ilk dersimde sandalyelerin çok pahalı olduğunu ve kırılırsa o bilgisayarda oturan öğrencilerin sorumlu olduğunu söytledim. arada bir vidalar düşüyor hemen koşup getiriyorlar. tamir ettiriyoruz. ama kırılan olmadı.

Bende de birçok sandalyede sorun var. Teknik servisi aradım. Adamlar sandalye parçalarını içeren koca bi paket gönderdiler. Ama tamir edecek görevliler hala gelmedi. 2 haftadır adamları bekliyorum. Umarım daha çok beklemem :?

deepman' Alıntı:
tabure düzen açısından daha iyi ama sağlık açısından değil tabii
Hocam Ne yapalım elli tane öğrenciyi BT sınıfına sığdırmak için mecburen tabure almak zorundasınız. Peki Sandelye ve tabure nasıl sıgacak küçücük BT sınıfına bende mecburen çıkardım. Zaten 1 yılda dökülmeye başlamıştı arkaları tekerleri.
Tavsiyem tabure 40 dakika öğrenciler dayansın ne yapalım.

hocam bizimde aynı problem var tekerlekler kırıldı yeniledik 10 taneye yakın tekerlek aldık,birde 2 senedir numaralı koltuklar bilgisyarlarla aynı numaralar olunca çocuklar biraz daha özeniyorlar , kırılma vidalarında dökülme ler bizdede var her ay tamir ediyoz.

yaf bizim okula sandal ye bile göndermiyor exper siz yedeğine göz dikmişsiniz arkadaşlar bizde hiç sandalye filan yok uyduruk sandalyelerle idare ediyoruz izlemem gereken yol nedir bilen var mı?

bu koltuklardan bişi olmaz en guzeli onları kaldırmak yerine tabure almak tabi okulun maddi durumu:(

koltıkların vidaları gevşemişti. söktüm baktım ki koltuğun bir vidası eksik. başka koltukları söktüm baktım onlardada iki vida olması gerekirken tek vida takmışlar.
anlayacağınız bir vidadan çalmışlar. :x

Geri