BT Sınıfı nasıl kapatılır

Kodla Büyü

icono

Üye
Merhaba arakdaşlar okulumuzda sınıf ihtiyacı ve Bt sınıfının baya bi yıpranması eskimesi nedeniyle kapatılması isteniyor, daha önce bu işlemi yapan var mı? sadece komisyon yazısı yeterlimi ve bu yazının bir örneğini bulmam mümkün mü, teşekkürler.

İlköğretim mi lise mi?
İlköğretim ise BT sınıfı kapatılamaz aksine eksiklikleri tamamlanıp, dersin kullanımına açılır. Lisede ise ders seçmeli olduğu için ders seçilmemişse idare derslik ihtiyacına binaen BT sınıfı dersle dönüştürülmüştür şeklinde bir tutanakla dönüşümü gerçekleştirilebilir. Okulda bty ya da bilgisayar bilimi dersi varsa kapatamazsınız.

ortaokul hocam,kapatılır herhangi bir sorun yok görüştüm il milli eğitimdeki arakdaşlarla, bt dersi etkileşimli tahtalarda işleniyor. bana örnek yazı lazım varsa paylaşırsanız sevinirim

ortaokul hocam,kapatılır herhangi bir sorun yok görüştüm il milli eğitimdeki arakdaşlarla, bt dersi etkileşimli tahtalarda işleniyor. bana örnek yazı lazım varsa paylaşırsanız sevinirim
Kim diyor akıllı tahtada işleniyor diye kendini kandırma hocam branşın ne aceba senin ..bilişim teknolojileri ise tepkim o_O

not:ka-pa-tı-la-maz.

BT sınıfının eksiklikleri nasıl giderilir. Bireysel çaba ile anca mouse alabiliyoruz. Meslek lisesisinden ram talep ettik bır kısmını 1 gb ta yükseltip w7 kurduk. üzerinden 1 sezon öğrenci geçince mouse klavye güç kaynağı ankart arızası vs ..her sene 1-2 pcyi kaybettik. 6 yılda 24+1 +6 pc mevut+sağdan soldan çalışan 9. Yıllarca uğraştım. Hizmetliler tozutuyor diye kendim temizledim sınıfı. Sonuç ATIL. yenisi yoksa eksisi ile uğraşmak.. ben uğraşamam yordu beni sürekli üçün beşin hesabı yap, müdür, okul aile birliği, yenisi yoksa eskisi KA-PA-TIL-MA-LI

Okulun imkanları varsa maddi, iyide bir müdürünüz varsa öyle okulda bende çalışırım, uğraşırım..

BT dersi tahtada işleniyor dediğinize göre dersi siz vermiyorsunuz, yok veriyorsanız tahtada çocuklara nasıl kodlama yaptırıyorsunuz merak ettim açıkçası. Çoğu meslektaşımız oradan buradan P4 pc toplayıp sınıf kurmaya çalışıyor hatta raspberry pi lab kuran oldu siz kapatmanın derdindesiniz. Ben dahil birçok meslektaşım vaktinin bir bölümünü 10-15 yıllık bilgisayarları adam etmeye harcıyor evet ama bu sınıflara biz sahip çıkmazsak kim çıkacak hele ki ders için olumsuz görüş bildirmeye, derse saldırmaya yer arayan zaten bir dolu insan varken. Niyetiniz bilgisayarları taşınır kayıtlarından düşmek ise tabi ki düşersiniz bir tutanakla ama sınıfı kapatmak hele ki bir bilişim öğretmeninin kendi eliyle bunun yapması çok vahim bence.

Geri