BT. SINIFI KULLANIM TAAHHÜTNAMESİ HAZIRLAMAK İSTİYORUM...

Kodla Büyü

goldenmind

Site Gezgini
Arkadaşlar bilişim teknolojileri sınıfının kullanımı ile ilgili taahütname hazırlamak istiyorum..
ve tek-tek öğretmen arkadaşlarıma imzalatmak istiyorum...
bir nevi sorumluluğu üzerimden atmak istiyorum..
zaman-zaman bilişim teknolojilerinde ders işlenirken gördüğüm korkunç manzaralardan sonra
bunu yapma gereği duydum..Örneğin; öğrencinin kasaya mouse takmaya çalışırken pinleri eğdiğini-kasayı tekmelediğini vs..Sağolsun Öğretmen arkadaşlarımızda çok ilgililer...

Önceden hazırlayan arkadaşlarım varsa paylaşırsa sevinirim...Yada
ortak bir taahütname yazalım nedersiniz??

aslında çok önemli bir konuyu dile getirmek istemiştim..umarım bir gün böyle bir taahutname imzalatmadım diye serzenişte bulunmazsınız......Kendi kafama göre birşey hazırlamam icap edecek sanırım..

hocam açıkcası 2 okula gidecem ve aklımda en çok sınıfı ne hale getirdiler oluyor.. aslında yeterince sert yaptım ama olsun gözüm arkada, çok vurdum duymazlar sanki saraydan çıktılar ve onların arkasını toplayacak hizmetkarları var...

Sen bir taslak hazırla ve buraya ekle hocam. Üzerinden şekillendiririz.

öyle bir taahhütname yapmadım ama böyle bir durumda hem kendi sorumluluğumdan azaltmak hem de diğer öğretmenlerin sınıf düzenini ciddiye almalarını sağlamak için idareye söyleyerek idare kaynaklı bir yazı yazdırmanız mümkün olabilir diye düşünüyorum

Sırayla aklımıza geleni yazalım en son bir metin çıkar...

Sınıf kullanımı sırasında;
oluşabilecek her türlü teknik(elektriksel sıkıntılar hariç) sorumluluğu aldığımı,
sınıfın temizliğine azami özen göstereceğimi ve öğrencileri bu yönde teşvik edeceğimi,
bilgisayarın elektriksel bir cihaz olduğunun bilince olarak öğrencilerin bilgisayar donanımıyla uğraşmasına izin vermeyeceğimi,
Ders bitiminde sandalye-masa-bilgisayar düzenini sağlayacağımı

taahhüt ederim...

gibi bişey benim aklıma gelenler...

s_kajmeran' Alıntı:
Sırayla aklımıza geleni yazalım en son bir metin çıkar...

Sınıf kullanımı sırasında;
oluşabilecek her türlü teknik(elektriksel sıkıntılar hariç) sorumluluğu aldığımı,
sınıfın temizliğine azami özen göstereceğimi ve öğrencileri bu yönde teşvik edeceğimi,
bilgisayarın elektriksel bir cihaz olduğunun bilince olarak öğrencilerin bilgisayar donanımıyla uğraşmasına izin vermeyeceğimi,
Ders bitiminde sandalye-masa-bilgisayar düzenini sağlayacağımı

taahhüt ederim...

gibi bişey benim aklıma gelenler...

Sn Hocam;Güzel şeyler ifade etmişsiniz..

Geri