BT Sınıfı Kullanım Kuralları Afiş Şeklinde (11 sayfa)

Kodla Büyü
çok güzel hocam,teşekkürler. ben de ilk ders bunları üzerine basa basa anlattım bi de resimlerle süper olucak.

gecen sene burdan indirmiştim. şeffaf dosyalarda labın duvarlarına yapıştırdım. tek bir sayfada butun kurallar yerine bu şekilde tek tek cıkarıp asmak daha dikkat cekici. hazırlayanların ellerine sağlık :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

MstX' Alıntı:
Arkadaşlardan birinin daha önce paylaştığı BTS kullanım kuralları, afiş şeklinde. Her bir sayfada bir kural var, bana göre en çok gerekli olanları hazırladım ve sınıfın duvarlarına astım, daha dikkat çekici ve etkili oluyor.
Hocam bu afişeri siz eklediğinizden beri kullanıyorum. Çok güzel olmuş gerçekten. ben de böyle bişeyler hazırlamak istiyorum ama resim bulmakta sıkıntı çekiyorum. Sizin kullandığınız resimler çok uyumlu. Nerden bulabiliriz biz de böyle resimleri :)

hocam daha once indirmiştim çok işe yaradı şimdi değiştircektim epeyce aradım ama buldum
elinize sağlık :)

her yeni lab'a geçince bu kuralları çıktı alıyorum. gerçekten başarılı ve kaliteli bir çalışma. Paylaşımlarınız için teşekkür..

Geri