BT Sınıfı İçin Tavsiye

Kodla Büyü

teraneci

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. BT sınıfıma kavuştum darısı herkesin başına. 20 sandalyem mevcut 15 tane daha oturacak sandalye/tabure lazım.
Önerilerinizi, uyarılarınızı bekliyorum :)

Tabure almayın sakın. Çocuklara çok büyük eziyet olur. Basit bile olsa sandalye alın derim.

Ben çocuklar yayılıyor diye seneye size tabure aldırtacağım dedim. Hiç bilgimiz bile yoktu yazın tabure almışlar. 1 yıl eziyet çektiler yazık. Hocam valla öldürdünüz bizi dediler. Bilgim olmadan denk gelmesine ve istediğimi yaptırırım gibi görünmesine mi sevineyim, çocukların eziyet çekmesine mi üzüleyim bilemedim.

Hadi ya tesadüfler silsilesi olmuş sizinki :) hocam okulun sandalye alma imkanı yok açıkçası. Uygun fiyatlı tabure olursa kendim karşılayacağım. O yüzden halimden ancak zümrelerim anlar diye buraya sordum :)

Lisedeyken lab derslerinde, o taburelerde oturmanın sıkıntısını çekenlerden biri olarak: İmkânınız varsa tabure almayın, derim. :)
Taburelerin tamamını sizin karşılamanız yerine, sandalyeleri fifty fifty alamaz mısınız okulla hocam?

Hocam teklif edince ufak bir burun kıvırma bile olsa o gün benim başım ağrır o yüzden girmeyeyim o taraklara. Az çok biliyorum okulun durumunu. Plastik sandalyeleri bir araştırayım.

Ben sınıf ve toplantı salonundan destek aldım. Hem siz niye kendi cebinizden alıyorsunuz? 3-5 kuruşluk birşey olsa neyse de ( ona da karşıyımda neyse) .. idareniz ne işe yarıyor? En azından sponsor ayarlasınlar, milli eğitime yazı yazsınlar...

hocam ben bankalardan temin ettigim bilgisayarlala (17 masaustu + 2 laptop) kullanlmayan fen laboratuvarinda surunuyordum. en son kendim aldim masalari ve tabureleri. masalar icin cok fiyat aldim en sonunda demonte alip kendim kurmaya karar verdim torbalidaki bir firma ile anlastim. 17 masayi 2500 tl ye aldim.

tabure yerine sandalye almak istesem de bazi siniflarin mevcudu 40 zorladigi icin tabureye dondum.
https://www.hepsiburada.com/ekip-me...siyah-p-HBV00001CHF1T?magaza=ZEN HOME MOBİLYA

buradaki tabureden aldim. 12 adet alinca fiyat 500 u geciyor ve hb 150 indirim yapiyor. tanesi 32 liraya geliryor. plastik bile bu fiyata yok artik. 36 tane de bundan siparis verdim. geldi. bu da demonte cikti. gerci 3 vida ile halloluyor ama 36 tane tabure yordu. :)

hocam ben bankalardan temin ettigim bilgisayarlala (17 masaustu + 2 laptop) kullanlmayan fen laboratuvarinda surunuyordum. en son kendim aldim masalari ve tabureleri. masalar icin cok fiyat aldim en sonunda demonte alip kendim kurmaya karar verdim torbalidaki bir firma ile anlastim. 17 masayi 2500 tl ye aldim.

tabure yerine sandalye almak istesem de bazi siniflarin mevcudu 40 zorladigi icin tabureye dondum.
https://www.hepsiburada.com/ekip-metal-tabure-mutfak-sandalyesi-6-adet-siyah-p-HBV00001CHF1T?magaza=ZEN HOME MOBİLYA

buradaki tabureden aldim. 12 adet alinca fiyat 500 u geciyor ve hb 150 indirim yapiyor. tanesi 32 liraya geliryor. plastik bile bu fiyata yok artik. 36 tane de bundan siparis verdim. geldi. bu da demonte cikti. gerci 3 vida ile halloluyor ama 36 tane tabure yordu. :)
Hocam çok emek verdin. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın.

https://www.hepsiburada.com/ekip-metal-tabure-mutfak-sandalyesi-6-adet-siyah-p-HBV00001CHF1T?magaza=ZEN HOME MOBİLYA

Çoğu yerden şiddetle sandalye tarzı olması daha doğru önerisi geldi hocam. Teşekkür ederim cevabınız için :)

Geri