BT sınıfı için mouse önerisi

Kodla Büyü

eridim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullandığınız saglam dayanikli uygun fiyatlı model var mı? Ben atech 620d dışında kullanmadım. Onun da fiyati 15 tl civari

hocam bence microsoft mouse al . her markayı denedim. hepsinin kablosu koptu. microsoft tank gibi üstüne ayran döküldü. Gene çalışıyor. tek sorun hırsızlık onuda kablo cırtı ile kasaya bagladım. sorun yok.

hocam bence bir kere alın tam alın en az 3 yıl idare edecek kadar alın . yahudi atasözü ucuz ayakkabı alacak kadar zengin değilim. 15 tl dandik mouse 1 yıl götürür. yok bilgisayar görmez kablosu kopar .

hocam bence bir kere alın tam alın en az 3 yıl idare edecek kadar alın . yahudi atasözü ucuz ayakkabı alacak kadar zengin değilim. 15 tl dandik mouse 1 yıl götürür. yok bilgisayar görmez kablosu kopar .

kesinlikle haklısınız da hocam 10 tane alınca 300 tl ciddi meblağ yapıyor

geçen sene 15 tane platoon kablolu mouse aldık 7 lira gibi birşeydi. 1-2 tanesi bozuldu ama diğerleri çalışır durumda uygun ararsan ona da bakabilirsin

A4 Tech OP620-D modelini 24 liradan alacağım sanırım. 20 lira aşağısı işe yaramaz modellerle dolu. Çıtayı 25'e çekmek zorunda kaldım şimdi bakınca.

Geri