BT sınıfı için Kulaklık tavsiyeleriniz.

Kodla Büyü

baris2011

Aktif Üye
arkadaşlar bilgisayar sınıfıma kulaklık almayı düşünüyorum. Daha öncekilerin çoğunun mikrofonunu kırdılar evire çevire.
hepsiburada.com dan birkaç modele baktım da sağlam olsun ama uygun da olsun. Kullandığınız ve sağlam olan kulaklıklar varsa görüşlerinizi paylaşırsanız iyi olur.
Piranha PRN-206 Mikrofonlu Multimedya Kulaklık KDV Dahil: 8,58 TL
Frisby FHP-235 Kulaklık + Mikrofon (Siyah) KDV Dahil: 10,34 TL
Laccess LH759 Mikrofonlu Kulaklık KDV Dahil: 9,49 TL

Hocam ben sınıfıma Snopy SN-57 aldım. Tanesini 14 liradan aldım. Mikrofonu kablodadır. İnternet kafelerinde tercih ettiği bi kulaklıkmış. 2 tanesi 1,5 ayda bozuldu ama gene de iyi bi kulaklık. Ses çıkışı da iyi. Tavsiye ederim.

her öğrenci kendi alsın gelsin giderken götürsün hocam. ben 2 senede 100 kulaklık aldım en uzun dayanan 1,5 gitti. ettiğin masrafa değmez.

Görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Korumak zor oluyor ama artık öğrenciler para toplayıp alsın belki sahip çıkarlar...

bende kulaklık almayı düşünüyorum varmı arkadaşlar kullandığınız sağlam kulaklık tavsiye edebileceğinz?

yusufcuk51' Alıntı:
bende kulaklık almayı düşünüyorum varmı arkadaşlar kullandığınız sağlam kulaklık tavsiye edebileceğinz?
sakın öyle bi hata yapma hocam, her öğrenci kendisi alsın getirsin götürsün bt sınıfında tutma.

blg_ort' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
sakın öyle bi hata yapma hocam, her öğrenci kendisi alsın getirsin götürsün bt sınıfında tutma.
hocam parayı onlardan toplamıştım zaten bozuldukça para toplayıp alacağımı söyledim daha dikkatli kullanıyorlar...

http://www.hepsiburada.com/snopy-sn-4388-prof-deri-mikrofonlu-kulakustu-siyah-kulaklik-p-BD28958
Bt sınıfı için yukarıdaki kulaklığı almayı düşünüyoruz sizce fiyat ve kullanım açısından nasıl?
hocam ben bunu tavsiye ederim yakın zamanda aldım ses seviyesi iyi ayrıca mikrofonu kabloda sizinki gibi olanları çabuk kırıyolar ben 18 e almıştım tanesini şu an 21 tl gözüküyor
http://www.hepsiburada.com/snopy-sn-4288-mikrofonlu-kulaklik-p-MUSICSNOPYSN4288

Geri