Bt sınıfı için bilgisayar önerisi

Kodla Büyü

kara_kediii

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar okulumdaki bt sınıfına yeni bilgisayarlar almak daha doğrusu aldırmak istiyorum. İşimizi görecek özelliklerde çok fazla fiyatlı olmayan bilgisayar özelliklerini yazabilir misiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

kara_kediii' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar okulumdaki bt sınıfına yeni bilgisayarlar almak daha doğrusu aldırmak istiyorum. İşimizi görecek özelliklerde çok fazla fiyatlı olmayan bilgisayar özelliklerini yazabilir misiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
hocam sıfır yerine call center ve bankalardan çıkma core 2 duo veya i5 işlemcili makinalara yönelmek daha mantıklı bence atombilisim diye aratırsan nette orada işine yarayacak pc ler bulabilirsin...

hp, dell vs gibi markalı alt işlemcili( celeron vs amd muadili) kaliteli bir şey al. Başın ağrımaz.

hocam biz atölyeye intel g3258 işlemci, g61 chipsetli gigabyte anakart, 4 gb ddr3 ram, 120 GB kingston ssd, 19" asus monitör, 300w kasa, klavye+mouse şeklinde bir sistem topladık. sağolsun ilde olan bilgisayarcı arkadaş 1100tl teklif verdi. 14 makine aldık. alacaksanız hdd yerine mutlaka ssd tercih edin. 500 gb hdd ile 120 gb ssd aynı fiyat. ama karşılığını fazlası ile veriyor.

elrond' Alıntı:
kara_kediii' Alıntı:
hocam sıfır yerine call center ve bankalardan çıkma core 2 duo veya i5 işlemcili makinalara yönelmek daha mantıklı bence atombilisim diye aratırsan nette orada işine yarayacak pc ler bulabilirsin...

Aynen hocama katılıyorum. gittigidiyor da var.

sadece bir örnek. 2 gb hp kasa dvd 105 tl

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar ... 659-2357-0

Hocam bu atom bilişimden alırsan durumu yaz merak ediyorum bende mesaj attım sahibindende bi kaç kere cevap vermediler bende almayı düşünüyorum

alacağın bilgisayarlarda kasanın ve powerin kalitesine dikkat et derim. Kasa dandik olduğu zaman zarıl zarıl ses yapıyor ve 12-20 pc olunca bu insanı çok rahatsız ediyor. Tecrübelerime göre poweri sağlam olan kasalar da daha az arıza yapıyor. Diğer parçalar zaten 3 aşağı 5 yukarı eldeki paraya göre bellidir.

Geri