BT Sınıfı Duvarlarına Resim Çizme

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, sınıfımın içine bilişimle ilgili resimler çizdirmek istiyorum. Kendi sınıfını boyatan veya resim çizdiren arkadaşlar var mı? varsa nasıl ve nereden destek aldınız, yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. teşekkür ederim

antiak' Alıntı:
al 30 40 liralık sticker sorun çözülsün

Hocam boydan boya bütün duvarı resimle çizmekten bahsediyorum, stickerlar okadar büyük alan kaplamıyorlar :(

Çizmek istediğiniz resmi projeksiyon yardımı ile duvara yansıtıp kurşun kalemler çizer ve renklendirmesini yapabilirsiniz (Karbon Kağıdı Mantığı). Biz Görsel sanatlar öğretmenimizle bu şekilde yapıyoruz.

fika02' Alıntı:
Çizmek istediğiniz resmi projeksiyon yardımı ile duvara yansıtıp kurşun kalemler çizer ve renklendirmesini yapabilirsiniz (Karbon Kağıdı Mantığı). Biz Görsel sanatlar öğretmenimizle bu şekilde yapıyoruz.

Neymiş :) Hocam helal olsun valla çok yaratıcısınız söylediğiniz yöntemle herkes kolaylıkla çizim yapabilir, peki bu resmi çizdikten sonra boyaması için ne kullanmamız gerekir? Resmin daha net ve kolaylıkla silinmemesi için nelere dikkat etmemiz gerekir. Çok teşekkür ederim hocam pratik bilgi için.

Benim eski okulumdaki bilgisayar öğretmeni arkadaşım laboratuvara resim öğretmeni arkadaşımıza resimler çizdirdi. İnternetten bulduğu şablon resimleri hocamıza çizdirmişti en son gördüğümde. Boyanıp tamamen bittiğinde resimlerini buradan paylaşırım.

murat_124' Alıntı:
Benim eski okulumdaki bilgisayar öğretmeni arkadaşım laboratuvara resim öğretmeni arkadaşımıza resimler çizdirdi. İnternetten bulduğu şablon resimleri hocamıza çizdirmişti en son gördüğümde. Boyanıp tamamen bittiğinde resimlerini buradan paylaşırım.

Hocam size zahmet olacak ama paylaşırsanız çok sevinirim, dediğiniz yöntemle mi çizdirmişti resimleri duvarlara?

Geri