Atak Kendi Kendine Siliniyor

Kodla Büyü

destinaa88

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba herkese. Bulunduğum okula yeni geldim, tahtalar faz2 ve win8.1 vardı hala. ben de hafızoğlu'nun win10 imajı ile yeniden kurdum. İmajdan sonra daha önce de okulda kullanılan atak programını kuruyorum. Fakat ilginç bir şekilde bir kaç tahtada atak kendiliğinden siliniyor. Başta fark etmemiştim, sonra aynı sınıflara tekrar tekrar aa bunda atak yokmuş diye kurduğumu fark ettim. Bu her tahtada olan bir problem değil. Nedeni hakkında bilgi sahibi olan ya da fikir yürütebilecek olan var mıdır?

Not: tahtalar wi8.1 iken böyle bir sorun hiç yaşanmamış. Atak programının sürümü kaç bilmiyorum.

ATAK PROGRAMLARI WİN10 bazı sürümlerinde sorunlu olarak çalışıyor. Size önerim ya windows sürümünü değiştimeniz yada Atak programına altarnatif programlar kurmanızdır.

Win8.1 ile atak 2.0 sorunsuz kullanıyorum kendim herseyi yükleyip acronis imaj almıştım dün farkettim 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum flashimda normal dosya gibi taşıyorum sıkıntısız guzel şeymş

mehcan e kilit kullanmak varken atak kullanmak zaten bir hata telefondan açıyorlar akıllı tahtayı öğrenci açamıyor. en basit olanı kullanmanızı tavsiye ederim.

önceki okulumda e-kilit kurmuştum ben, sorun yaşamıyorduk. Fakat buraya geldiğimde zaten kuruluydu bu sistem, bir daha baştan bütün flashları toplayıp kilide çevirmek mantıklı gelmediği için burdan devam edeyim dedim. Ayrıca okul ikili öğretim, 50 öğretmen var :)

Başka bir yerden bir çözüm buldum, işe yararsa buraya da yazarım.

Geri