bt rehberlik mesai saatleri

Kodla Büyü

ataeef

Site Gezgini
arkadaşlar bakanlıktan gelen bt rehberlik başvuru yazısında okul eğitim saatleri içersinde görev yapar yazıyordu.şimdi benim okul 14:30 da dağılıyor benim görev 14:30 da mı bitiyor yoksa geçen senelerdeki gibi 17:00 kadar bekleyecekmiyiz.

forumda da tartışıldığı üzere haftada 30 ders saatin olacak hocam. saat 14:30dan sonraya ders yazabiliyorlarsa yazsınlar sen de kal.

kaç gündür bu haberle kaynıyo hocam burası:) haftada 30 saat dersin olacak bilişim dersleriyle birlikte... ders programında bilişim dersleri dışındaki saatler bt rehberliği diye geçecek .. bu durumda da evet 14:30 da çıkacaksınız..

Ben ortaokulda görev yapıyorum. 5. sınıflar haftanın bir günü 16:40 da diğer günler 15:40 da çıkıyorlar. Okulda hiç dersim de yok. BTR öğretmeni olarak 5. sınıfların çıkışlarını mı baz almalıyım??

dostdalga' Alıntı:
Ben ortaokulda görev yapıyorum. 5. sınıflar haftanın bir günü 16:40 da diğer günler 15:40 da çıkıyorlar. Okulda hiç dersim de yok. BTR öğretmeni olarak 5. sınıfların çıkışlarını mı baz almalıyım??

ya hocam al eline kağıdı yaz 30 saat programı kaçta bitiyorsa orda çık bu kadar basit ya :D

bir araştır hocam forumu, kaç gündür konuşuluyor kaç başlık açıldı. yeniden başlık açmaya ne gerek var. herkes kendine ayrı cevap istiyor..

günlük 6 saat çalışıyorsunuz öğretmenler gibi, o yüzden okulda eğitim öğretim devam etse bile 6 saatin dışında okulda bulunma zorunluluğunuz yok. haftalık ders çizelgeniz olacak ve günlük 6 saat haftalık 30 saat çalışacaksınız.

walla bizim yazıda 30 saat olacak deyi yazmıyor. eğitim öğretim saatince duracan yazıyor(zonguldak)

karinca_52' Alıntı:
dostdalga' Alıntı:

ya hocam al eline kağıdı yaz 30 saat programı kaçta bitiyorsa orda çık bu kadar basit ya :D

Okula gelen yazıda 30 saat diye belirtilmemiş..Yoksa sormazdım okul idaresine önüne dayardım yazıyı...

Geri