BT REHBERLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER?

Kodla Büyü

gazierdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar görevlendirildiğimiz okula yada kendi okulumuza kararname yada onaylayacağımız bir yazı geldi mi?
yeni görevinizi nasıl yürütüyorsunuz..
yeni görev yerinize ihtiyaç olduğundamı gidiyorsunuz yoksa dersiniz olduğunda eski okulamı gid.?

dün sevk almıştım görevlendirildiğim okula mı vereceğim.. yoksa kadromun olduğu okula mı?

Haftada 2 gün kadromun bulunduğu okuldayım 3 gün ise görevlendirme yerim olan anadolu lisesindeyim hocam. ve görevlendirmemin bulunduğu okula haftanın 3 günü düzenli olarak gitmekteyim ihtiyaç olduğunda değil. okulda en son ders 16.30 bitiyor. 8:30-16.30 okuldayım.

Etkileşimli tahtalarla internet her sınıfta olmadığından çok iyi ilgilenemiyorum ama sorun çıktığında çözmeye çalışıyorum, eksik olan e-kitap varsa onlarla ilgilenyrm. Şu aralarda da okul web siteleriyle uğraşıyorum hocam görevimi bu şekilde yapıyorumm.

gazierdem' Alıntı:
arkadaşlar görevlendirildiğimiz okula yada kendi okulumuza kararname yada onaylayacağımız bir yazı geldi mi?
yeni görevinizi nasıl yürütüyorsunuz..
yeni görev yerinize ihtiyaç olduğundamı gidiyorsunuz yoksa dersiniz olduğunda eski okulamı gid.?
Okulumuza görevlendirme yazısı geldi. Ne zaman gideceğine gelince Ders progarmının yapılması lazım ve ona göre gitmen lazım.

Geri