BT Rehberliği Görevlendirmeleri Şimdilik Durdurulmuş

Kodla Büyü

rusensahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl BT sorumlumuzdan bize gelen mesaj:
"Arkadaşlar BT Rehberlikle ilgili Bakanlıktan biraz beklenilmesi yönünde uyarı geldi muhtemelen bir değişiklik olacak. Buradan sizlere bilgi aktarmaya devam ederim. Selamlar."

Atamalarda bugün durdurulunca bizim görevlendirmeler de güme mi gidecek gibi his doğdu içime. :)

Ankara BTR görevlendirmeler Perşembe günü Valiliğe gönderilecek. Biraz beklenilmesi talimatı geldi Ankara MEM'e. İşini çabucak bitirme iştahı olan Ankara MEM'i ve bizi daha fazla bekletmezler umarım.

:| ne gibi bir değişiklik olacak peki, yapılmayacak mı yoksa?

SEMİNERLER ÖNCESİ BELLİ OLMASI BİZLER AÇISINDAN ÇOK İYİ OLACAKTI AMA BU GECİKME HAYRA VESİLE OLUR UMARIM.

Değişiklik hakkında duyumu olan var mı. Hep elimizdeki haklar alındığı için kötü birşeyler çıkacak diye insan tedirgin oluyor

Re: Ynt: BT Rehberliği Görevlendirmeleri Şimdilik Durdurulmuş

Eğitimin başladığı tarih ve muhtemelen 1 ekim başlangıcı yapacaklardır.
Sorun yok yani.

Arkadaşlar bir kaç yerde btr normuyla alakalı haberler gördüm nşallah odur.
Kötüsü ne olabilir ya da seçimden önce kötü birşey yaparlar mı herzamanki gibi bekleyip görelim

Ankara btr bole bise yk dedi gorevlendirmeler yapilacak dendi hatta eylul 2. Hafta ek gorevlendirmeler acilcak

Yeni bir yazı gönderilecek bildiğim kadarıyla, bundan sonra bt sınıfı olan okullara görevlendirme yapılmayacakmış.

COBOL' Alıntı:
Eğitimin başladığı tarih ve muhtemelen 1 ekim başlangıcı yapacaklardır.
Sorun yok yani.
Hocam btr de sorun olacak mı olmayacak mı bilemem ama bunun tarihle alakalı olduğunu sanmıyorum yazarlar resmi yazıya 28 eylül başlangıç diye alırlar başvuruları olur biter. Aslında yeğitek de çalışan bir arkadaşı olan yok mu belki daha sağlıklı bilgi verebilir.

bt.ogretmeni' Alıntı:
Yeni bir yazı gönderilecek bildiğim kadarıyla, bundan sonra bt sınıfı olan okullara görevlendirme yapılmayacakmış.
hocam bu bilgiyi nereden aldınız bilmiyorum, ama bunun için başvuruların ertelenmesine gerek yok ki, il milli eğitimlere fatih projesi başlamayan hiç bir okula görevlendirme yapılmayacak derler olur biter.

computing' Alıntı:
...... Aslında yeğitek de çalışan bir arkadaşı olan yok mu belki daha sağlıklı bilgi verebilir.
Böyle bir imkânı olan var mı?

şu an bilgi kirliği var biraz bekleyelim bakalım. inşallah hayırlı bir sonuç çıkar...
ihtimaller şu şekilde:
1- okulların geç açılmasıyla ilgili olabilir
2- yeni bir haftalık ders çizelgesi çıkabilir
3- her okula bt normu olabilir
4- görevlendirmeyle ilgili yeni bir prosedür düşünebilirler.

ortaokul ve ilkokullara etkilesimli tabtalar bu yaz takıldı çoğu yerde,bence kendi okulu ile bt öğretmeni normu olmayan okullara birlikte gorevlendirme verecekler. lise ve ilkokullarda btr bulamazlar böyle bir zorlama olmazsa..

İyice uctuk ya mulakat diyo bi arkadasda benim tahminim yuzde doksan okullarin uzamasi yada 100 saatlik kursarin iptali

Bence fazla sernaryoya gerek yok olacağı şu 11 Eylülden sonra ekders vermemek için görevlendirme başlangıç tarihini 28 eylüle çekecekler...

11 eylülden sonra idari izin olursa zaten herkese ekders var..
idari tatil olmaz ise zaten eğitim öğretim olmadığı için ekders yok

Geri