BT Rehber öğretmenliği yazısı imzalanmış

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Okullarda görevlendirilecek Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenleri ile ilgili resmi yazı imzadan çıkmıştır. Ayrıntıları daha sonra yayınlayacağız.
Kaynak : http://eogrenim.meb.gov.tr

hocam mesait saatleri 9:00 15:00 olsunda görev tanımıda beli olsun başka bişi istemem :) istemeyizde :D

umarım norm sorunumuzu sona erdiren bir yazıdır... Bir 10 sene de bu yazıyı yazmak için çalışma yaparlarsa hiç şaşırmam! muhtemelen de farklı illerdeki farklı uygulamalarla ilgili bir birleştirici görevlendirme yazısı çıkacak. yine hüsran yani, heveslenmeyin...

hocam Mekke'den bildiriyorsun değil mi? Hiç senden kötü haber gelir mi hocam, gözlerime inanamıyorum :roll:
Hani şu yıllardır devam eden çalışmaların neticesi mi bu? Aman Allah ım, haftanın 5 günü işsiz kalmanın geçici bir tatil olduğuna kendimi inandırma çalışmalarım bir züğürt tesellisi olmaktan öte geçecek değil mi :++:

:D Ayrıntıları merak edenler az sonra. Bi haber vereceklerdi bari tam verselerdi :D:D Bu görevin kadrosu olur mu yoksa aynı görevlendirme olayının ismi değişmiş halimidir o da meçhul tabii. Ayrıntılar için beklemek lazım :D:D

hayırlı bişe çıksa bari, bizim için iyi bişeyler yapmayacaklarına olan inancımla birlikte yine de heyecanlandım.

Cemal Hocam, bilgilendirme için teşekkür ederiz.

9 - 15 mesai olursa geçerim ortaokula bende. halk eğitimin kahrı çekilmez oldu.

görevlendirilecek Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenleri

bu kalın yazı dikkatinizi çekti mi?

bence kadrolu bir çalışma değildir. tahminimce formatörlük koşulları çalışma saatleri ile ilgili bir yazıdır.

ebfo45' Alıntı:
Okullarda görevlendirilecek Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenleri ile ilgili resmi yazı imzadan çıkmıştır. Ayrıntıları daha sonra yayınlayacağız.

Bu ne yaa! resmi kurum, internet haber siteleri gibi ayrıntılar az sonra falan diye habermi yapar..

Sanki reyting arttırmaya çalışır gibi ... :-1: :-1: :-1:

ne hissedeceğimi şaşırdım........iyi bişeyler mi çıkacak acaba................

ebfo45' Alıntı:
hocam sen olmasan ve altında kapı gibi kaynakta yer almasa başlığı açanın elimden çekeceği vardı.

ancak benim aklımı görevlendirilecek demesi bulandırdı.bana formatörlüğün adını değiştirecekler gibi geldi.

umarım hayırlara vesile olur.

Bir an kalbim hızlı hızlı atmaya başladı, nefes alışverişim hızlandı, korkudan mı mutluluktan mı bilemedim :?

arkadaşlar iyi düşünelim iyi olsun. görevlendirilecek demesi tabiki mide bulandırıcı ama en azından meşhur çalışma varmış

bence de kadro verilmeyecek sadece görevlendirme olacak..bari dönemlik değil de senelik görevlendirme olsa

Elçiye zeval olmaz ben duyduğumu paylaştım sadece. Fatih Projesi Fatihsiz olmaz bunu bakanımızın anlaması lazım .

Geri