Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BT Rehber öğretmenliği ve kulüp

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında srpylmz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. srpylmz

srpylmz Site Gezgini

bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olarak görevlerimizde "nöbet görevide dahil olmak üzere başka bir görev verilmeyecektir" maddesine dayanarak kulüp almasam formatörlüktede aynı madde vardı ama kulüpte veriliyordu şimdi istemiyorum bu yeni görevlendirmeyle sene başında verilen kulübü iptal ettirebilirmiyim

2. grandmasterb

grandmasterb Seçkin Üye Seçkin Üye

Re: btr de kulüp

formatör öğretmenken de kulüp verilmemesi gerekiyordu ki!

3. ordinaryus

ordinaryus Seçkin Üye Seçkin Üye

Veriliyor olsa bile ekders olarak karşılığını almamız gerekmiyormu..?

4. orlin

orlin Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizim ek ders sabit haftalık 18 saat fazlasınada girseniz alamazsınız ve bize hiçbir görev verilemiyor.Rehber öğretmen gibiyiz. Size veren müdüre söyleyin rehberlikçiye verirse sizede versin :)

5. daimon45

daimon45 Seçkin Üye Seçkin Üye

nöbet-kulüp-sınıf öğretmenliği alamazsınız.

6. icerha

icerha Aktif Üye

7. nht268

nht268 Seçkin Üye Seçkin Üye

bana hersene öğretmen sayısı yetmiyor diye veriyorlar, bende hersene siz bilirsiniz deyip hiçbir çalışma yapmıyorum. Müfettiş gelir de sorarsa benlik bir sıkıntı yok nasılsa :wink:

8. gzegen

gzegen Seçkin Üye Seçkin Üye

banada nobet ve klup verildi nobet günleri iki sefer tutmadim idare bakti olmuyor düstüler adimi nobetten
    klüb icinde sinif ogretmenlerine dedim benim klübe ogrenci adi yazmayin kimse yazmadi o da ortadan kalkmis oldu :)

9. srpylmz

srpylmz Site Gezgini

başlığı değiştirdim hassasiyetinizi anlıyorum hızlıca verilen bi konu başlığı bugün sitede bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olarak ismimi değiştirdiğim için uyarı aldım !
    quote="icerha"][

lütfen başlığı değil konuyu değiştirin. Halaa nöbet-sınıf-kulüp bunları mı konuşuyoruz!!![/quote]

icerha hocam keşke konuşmak zorunda kalmasam formatörkende almak zorunda değildik biliyorum şimdi bilişim teknolojileri rehberlik görevlendirmesiyle gelen yazıdaki "nöbet görevide dahil olmak üzere başka bir görev verilmeyecektir" cümlesini müdürüm sadece nöbet olarak yorumladığı için sıkıntı yaşıyorum daha da açık bi yazı bulabilirsem göstercem ondan bu konuyu açtım öyleki ders programında rehberlik saatleri gösterilmelidir yazısını bile her gün neler yaptığını yazmalısın bana rapor verceksin .. diye yorumnladı..

10. mustafa5885

mustafa5885 Aktif Üye

kulüp alırsan 2 sat ekders yazacakmıymış

11. ayyildiz08

ayyildiz08 Aktif Üye

Hocam bende nöbet ve kulüp vardı. İdareyle konuşup hallettim. Size de vermemeleri gerekiyor. Maddeler gayet açık bu işin sana göresi bana göresi olmaz...

12. her_dem

her_dem Süper Üye Süper Üye

sene başında neden aldın hocam o zaman. sene başında almamak elindeydi. herşeyi kendi açımızdan bakıyoruz sonrada idare bana bunu etti şunu etti diyoruz.

siz idare olsanız sene başında almışsınız sonra kafanıza göre bıraksanız tepkiniz ne olur. elinemi yapışacak 2 haftada bir topla internetten 1-2 döküman indir as. işler yürüsün

13. srpylmz

srpylmz Site Gezgini

valla hocam sene başında da almak istemedim şimdide istemiyorum keşke bnm isteğimle olsa sizin dediğiniz gibi internetten 2 dökümanı asmaklada işler bitmiyor kulüplerin bir arada çalışması maddesi bnm kulüplerin bayramların bütün sunum yazı işlerini halletmem olarak geri dönüyor diğer hocalar bayram tatiline giderken bn bu işleri yapmam için zorlanıyorum yetiştiremezsemde bayramda evimden yapıp mail atmam söyleniyor yapamam ben herkes görevini bilsin diyincede ipler kopuyo işte 2 senedir kavga gürültü yürüyo bu işler

belkide bazen olayın 2 tarafı içinde detaylı düşünmek lazım doğuda bir köy okulunda bayan öğretmen olarak çalışırken herşey öle yapmam etmemle olmuyor idarenin açık cümleleri bile istediği gibi yorumladığı yerde dahada belirgin cümlelerle cevap verebilmek için sizlere danışmıştım

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal