BT Rehber öğretmeninin görevleri nelerdir?

Kodla Büyü

mkrkls

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BT Rehber öğretmeninin görevleri nelerdir? Birde diyelim ki çok programlı lisede bilişim bölümü var ancak btr görevlendirilmesi de yapılmış görev dağılımı nasıl olmalı rehber öğretmen neleri yapmalı?

Hocam arkadaş paylaşmış görevlerinizi gerisi size kalmış ama iyiniyetle bile yapsanız bir vakit sonra göreviniz sanılıyor onun için birçok işten uzak durun sahsen ben öyle yapıyorum başta sorun yaşasak bile bir zaman sonra bunun elmalarını topluyorum :)

mertcenk' Alıntı:
mkrkls' Alıntı:
mertcenk' Alıntı:
akıllı tahta varsa onun dışında hiç bir işe el sürmeyin işiniz odur.

idare bilgisayarları , okul web sitesi ... bunlar
tahta harici herşey sizin insiyatifinizdedir. yaparsanız üzerinize yapışır.

yapma be hocam bu kadar işten kaytarıcı olma sonuçta ekdersini alacaz. ek 1 in 11. maddesini okumadın herhalde bende yeni okudum gerçi orda okul web sitesinden bahsediyor. onu yapma bunu yapma ekdersi fulle oturmayla vakit mi geçer

ha bu arada konuyu açarken bir örnek verdim. işten kaçmak açısından değil gerçekten btr nin neleri yapması gerekir. objektif olursak.

konuyu patlatayım ama arkadaşlar BTR nin görevleri arasında sınıflardaki bilgisayarlara bakım yapmak var mıdır??? Bunun yasal bir dayanağı varmıdır? Yoksa bizim insiyatifimizdemidir? Lütfen cevappp

Yasal dayanagi var mı bilmem ama şahsen sınıfta ki PC arızalansa ben bu benim isim değil demeyi kendime yediremem.

Geri